Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Promeris duót ajánlottak a...

Promeris duót ajánlottak a kereskedésbe szerintetek jól választottam?

Figyelt kérdés
Bolognese kutyusomnak vettem Promeris Duó cseppet kullancs és bolha ellen . Most olvastam valamit róla a neten hogy rosszul volt a kutya tőle másnap . Aki használt már ilyet kérem írja le tapasztalatát. Köszönöm

2014. ápr. 12. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd rá nyugodtan, nem lesz tőle semmi komoly baja. A szernek szokott lenni egy erős nyugtató hatása a kutyán, de ez 24-48 óra alatt teljesen elmúlik és utána kb. 1 hónapig garantáltan nem lesz benne sem bolha, sem kullancs. Van ismerősöm, aki babéziával erősen fertőzött helyen lakik. Mikor egyszer elfelejtette időben rátenni a kutyáira, azonnal beteg lett az egyik....
2014. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az én kutyám 5 kg , a cseppet 5-10kg-ig adták akkor csak a felét tegyem rá ?
2014. ápr. 13. 14:01
 4/4 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon nagyon jó szer. promerises kutyán nem láttam kullancsot. Erős a szer, ez tény, az én kutyám is kicsit nyugisabb másnap tőle, + lehet még enyhe nyáladzás is. Tedd rá nyugodtan, ha 5-10 kg ra van, akkor szinte az egészet rakhatod. Én nagyon meg voltam elégedve vele, és több orvost kérdeztem meg arról, hogy a másnapi bágyadtás okozhat-e gondot, mind azt mondta hogy nem. Havi egy nap bágyadtás, sok éven keresztül nem terheli le annyira a szervezetet, mint egy babézia.
2014. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!