Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem 4 hónaposan egy Csivit...

Vettem 4 hónaposan egy Csivit de nem akarja megtanulni a szobatisztaságot. Mennyi idő mire megtanulja? Mi a legjobb taktika amivel rá lehet szoktatni? Lehet hogy az a probléma hogy az akitől vettem arra szoktatta hogy ruhaneműkre csinálja a dolgát?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 12:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis 0 szobatisztaság. Akkor annyit tehetsz, egy -két rongyot feláldozol. Kiviszed magaddal. Eleinte tedd le neki, aztán ne tedd le. Viszont valóban sokszor kellene levinned. A többi kutya pisi illata általában segíti a kutyát a piszkolásban. Hagyjad, hagy szagolgasson.
2014. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok az a "burokban tartom a kutyámat fajta". Van másik kutyusunk is egy Jack Russel akit Szintén imádunk és aki ismeri FAJTÁT AZ TUDHATJA HOGY AZ EGYÁLTALÁN NEM SZOBA KUTYA....MI KERTES HÁZBAN LAKUNK ÉS NAGYON SZERETNÉM HA KIS CSIVINK IS OLYAN LENNE MINT A JACKI MERT Ő IS KINN VÉGZI A DOLGÁT....DE NÉMI JAVULÁST LÁTOK MERT AZT HISZEM HOGYHA LÁTJA A MÁSIKTÓL AKKOR TANUL TŐLE ÉS AZT HISZEM EZ BE FOG VÁLNI......MÁR REGGEL ÚGY KEZDI A NAPOT HOGY PISI, KAKI ÉS MÁR AZT ELÉRTÜK HOGY REGGEL NEM BENT VÉGZI EL A DOLGÁT.
2014. ápr. 17. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!