Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Pitbull terriert...

Amerikai Pitbull terriert szettnék de a szüleim nem engedik mindennel próbálkoztam hogyan lehetne őket meg győzni van egy barátom aki segítene nevelgetni nagyon szettnék egyet hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 13:27
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
egyet értek h nem hűséges a fog csikorgató és nem nem azért akkarok mert "divat kutya lett" le szarom milyen kutya a divatos ..:D nem mozgat .... engem Megfog a pitbullba az hogy akár az életét is oda adná érted ! le szarom milyen kutyája van bustának meg a többinek én nem ezért szettnének pitbullt mert undorító aki ilyenért szettnék én nem mert a pitbull olyan kutya ami "veszélyes" de az életét oda adná érted és még akár tűzbe is menne és ki hozna ... és mert nagyon nagyon cukik és áh nem tudtom le írni mi fogott meg benne annyira
2014. ápr. 26. 14:21
 12/36 anonim ***** válasza:
85%

14 évesen neked nem való pitbull!!


Nagyon határozott,magabiztos gazdit igényelnek!


Az,hogy két hétig nálad volt a már meg nevelt kutya hát az semmi.


Egyik ismerősöm jutott erről eszembe.Elmentünk nyaralni és egy ismerősre hagytuk 1 hétre a kutyánkat,jó helye volt addig.Ismerős csak áradozott milyen jó,meg milyen szép,meg szeretett ad meg nem csinál rosszat. Mondtam ilyen egy jól nevelt kutya. Később nekik is lett egy kutyájuk utcáról fogadták be akkor volt 3 hónapos a kutya (spániel méretű,de vmi terrier keverék lehet) Na és állandóan panaszkodik nekünk,hogy olyan rossz ez a kutya,húz a pórázon szét szarik a kertbe,ás,rág ezt csinál azt csinál. Szofi(az én kutyám) meg nem ilyen volt.És biztos,hogy a fajtája miatt jó az én kutyám az övé meg nem.Fogtam a fejemet és mondtam,hogy nevelni kell a kutyákat. Háát na ebből látszik,hogy akiknél csak megőrzésbe van egy már megnevelt kutya,könnyen látják másként a dolgokat.

Te is ebbe estél bele.


Ne vegyél ilyen kutyát,szerencsére szüleidnek több esze van mint neked. Fogadj örökbe a menhelyről egy kutyust jobban jár mindenki.

2014. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
90%
Az fogott meg benhne annyira, hogy a szaporító unokatesódnak most vannak kölykei, és ezért onnan akarsz egyet mert az azonnal van és gondolom ingyen. Ha goldik lennének, akkor jó lenne a goldi is. A pit nem játék, akárhány kutyád volt eddig 14 évesen nem vagy alkalmas olyan vezető szerepre, amilyen egy ilyen kutyához kell. 14 évesen nha a fejed tetejére állsz is GYEREK vagy még, és nem tudsz megfelelően bánni egy ilyen kutyával. Sokkal nehezebb amúgy ha kölyökkorától nálad van. Óva intelek egyelőre a pitektől, de tartsd meg az álmod és 5-10 év múlva vegyél magadhoz egyet.
2014. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
hát igen de én nem vagyok olyan tudtom h mivel jár hogy rág szarik mindent képes vagyok eb vállalni és nem a fajtától függ hanem a neveléstől nem azért kel mert az uncsimnak van és ingyen akár fizetek rá 100000000 ezret is nem érdekel ... és oké 14 évesen gyerek vagyok elismerem oké de nem kortól függ a pitbullok nevelése hanem törődéstől szertettől és hogy hogyan neveled oké pitbull veszélyes én ezzel tisztába vok és azzal is h még gyerek vok de akkor is szerintem képes lenék nevelni egyet és hiába tuti h még nem lesz de remélem pár év múlva igen
2014. ápr. 26. 14:39
 15/36 anonim ***** válasza:
79%
Egyébiránt amelyik kutyának jó a kapcsolata a gazdájával, az tűzbe menne érte...ehhez nem kell pitbull.
2014. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
83%

"nem kortól függ a pitbullok nevelése hanem törődéstől szertettől"

Őőőőő NEM? Természetesen nem árt ha egy kutyával törődnek és szeretik, de nem ez az ALAPKŐ hanem a vezér szerepét betölteni tudó, következetes és határozott GAZDA, FALKAVEZÉR. Még tanulj nagyon-nagyon sokat.

1. mozgás

2. fegyelem

3. szeretet

Ilyen sorrendben, és az első kettőt se szabad kifelejteni.

2014. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
85%
Pár év múlva ráér még neked az a pitbull. Addigra úgyis másképp fogod látni a dolgokat. Ha majd akkor is pitet akarsz, akkor is vegyél, mert szerintem ez most egyszerű fellángolás a részedről, ami egy idő után alábbhagy. Ilyen idősen az ember gyakran esik ilyen hibába.
2014. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
nem nem ha goldi lett vona nem kellene nekem csak pitbull kell !!!!!!!! ez az egy és tudtom hogy nem kortól függ a nevelése de várok még legalább 2 évet és lesz egy ... és akkor jól fogom nevelni nem szaporítótól hanem tenyésztőtől fogok venni jól be nevelem és szertettel gondoskodásalt nem úgy mind akik miatt nem engedik a szüleim h ezt széttépte meg azt mert nem nevelik én tudtom hogy képes lennék rá és ezt most nem egoból mondatom és biztos vagyok benne hogy lesz is !!! és tudtom hogy csak egy ember nevelheti a kutyát kis korától kezdve nevelni kell foglalkozni velük takarítani utánuk stb vállalom !!!
2014. ápr. 26. 14:49
 19/36 A kérdező kommentje:
szerintetek 16 évesen már lehet pit bullom ..nagyon szertnék és már 1 éve szertnék :( és msot modntátok vérjak de 16 évesen szerintetek?
2014. ápr. 26. 15:06
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

A nyelvtankönyv kellene ennyire...akkor talán tudnál helyesen írni.


14 évesen nem kell neked pitbull.

Ráadásul az pont nem pit,ami unokatesódnak van.Csak egy agyonszaporított keverék.Kislány,Magyarországon nagyon kevés igazi pit van,annál több fajtajellegű agyonszaporított keveréke.

Egy igazi pitet te sehonnan nem kapsz,mert felnőtt ember nem ad neked ilyen kutyát és gyanítom a szüleidnek se,mert nem tudjátok megnevelni.Nincs rá kompetenciád.Egy kutyát nem csak szeretni kell,hanem elsősorban nevelni.Te még magadat se tudod eltartani,és a szüleid nevelnek téged is...majd pont te fogsz megnevelni egy pitet.De lényegtelen,mert törzskönyves fajtatiszta pitbullod biztosan nem lesz,ez fix.


Ha meg az unokatesód agyonszaporított nyomokban pitre vagy staffordra hasonlító kutyája kell,akkor meg készítsd fel a szüleidet az állatorvosi számlákra,mert a diszpláziás megbetegedés melegágya az ilyen alja helyről való kutya.Ráadásul semmi nem garantálja,hogy nem ideggyenge.A pitbulltól meg olyan messze van,mint Makó Jeruzsálemtől.


Hozzatok ki a menhelyről egy aranyos keveréket,neked az való.És annál hálásabb kutya a világon nincs.

2014. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!