Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Pitbull terriert...

Amerikai Pitbull terriert szettnék de a szüleim nem engedik mindennel próbálkoztam hogyan lehetne őket meg győzni van egy barátom aki segítene nevelgetni nagyon szettnék egyet hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 13:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Amerikából 190-ért, na ja. Maga a vételár átszámolva 300e-nél kezdődik, és akkor még ebben nincs benne az útiköltség. Egyébként meg könnyű most megígérni mindent, de belegondoltál abba, hogy minden egyes nap reggel legalább egy órával korábban kell kelned, hogy legalább minimálisan lemozgasd a kutyád, minden délután hazaérkezés után pucolnod kell a sz*rt legalább 1-2 hónapig amíg szobatiszta nem lesz, szétszedi a legújabb menő cipődet, vagy a féltve őrzött családi ereklyét ledönti/megrágja. A következő 10-15 évben lázasan, vizsgaidőszakban, esőben, hóban minden áldott nap vinned kell a kutyát legalább napi 3x amiből minimum az egyik egy hosszabb 1-2 órás rohangálás? Vagy ha BÁRMILYEN probléma van az állatorvos villámgyorsan gombol le rólad tízezreket, és akkor még a kajáról, a játékokról nem is beszéltünk. Mindezeket miből fogod finanszírozni?

Ha valóban annyira szeretnél kutyát, menj el egy menhelyre önkéntesnek, minden segítségnek nagyon örülnek. Ott gyakorolhatsz, tapasztalatot szerezhetsz, és teszel valami nagyon jót és hasznosat.

2014. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
tisztába vagyok akár 3 órával is korában kellek el viszem 2-3 órát sétáltatni le fürdök fel öltözök és go suli igen tudtom... mibe kerül a tartása és ha szét rágja a cipőmet xD :D nem olyan cipőbe kell menni vele tréningezni xDDD nem kell kint hagyni a cipőt és igen tisztába vok h pucolhatom a sza**** de nem érdekel ... akkor is kell nekem képes vagyok bár mit vállalni nyári melót bár mit
2014. ápr. 29. 16:48
 33/36 anonim ***** válasza:
3 órával korábban kelsz? Tehát mész suliba gondolom 8-ra (és akkor nincs nulladik óra) ha a suliban vagy szomszédjában laksz akkor is 5 órai kelésnél tartunk de számoljunk mondjuk fél óra utazással. Szóval tényleg úgy gondolod, hogy tartani tudnád a 4:30-as kelést télen-nyáron? Na ne nevettess már... Ha a szüleid nem engedik nyilván jó okuk van rá, ők ismernek nem mi. Messziről jött ember meg azt mond amit akar. Akkor is tartom, hogy egy gyereknek nem való pit. Hozz el menhelyről egy helyes kis keveréket akár egy kölyök is belefér, hiszen jön a nyár. Majd ha vele felkelsz minden reggel 4-kor, és elkövetted a hibákat amiket minden ember elkövet az első kutyánál, majd akkor lehet egy pited. Addig inkább tanulj, úgy látom a nyelvtan amúgy sem erősséged.
2014. ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
hát figyelj nem kötelező mindent el hinned képes vagyok 4:+0 kor kelni .. akár hiszed akár nem egy dolog meg valósításáért. 4 KUTYÁM IS volt .. és lehet h nem való gyerek kezébe pit még várok is 5 évet és remélem lesz adig gyakorlok mindent és az 5 óra kelést is .D
2014. ápr. 30. 17:23
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen 4 kutyád volt?

egy kutya él legalább 10 évig..?

40 évnyi kutyával mi történt???

2014. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
3 mat meg mérgeztek ... az egyiket el cspta az autó:S
2014. máj. 1. 16:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!