Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Pitbull terriert...

Amerikai Pitbull terriert szettnék de a szüleim nem engedik mindennel próbálkoztam hogyan lehetne őket meg győzni van egy barátom aki segítene nevelgetni nagyon szettnék egyet hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 13:27
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
de nekem midnek épen pitbullt szettnék ha nem most akkor 3 év múlva tök mindegy de akkor is pitem lesz és 14 éves vagyok oké ... de ez nem azt jelenti h nem vagy képes nevelni pitet ember ez nem kortól függ hanem hogy mennyire értenek hozzá mennyire erős kezű a gazdája ... nem a kortól ... és az uncsimnak is törzskönyvezett pitje van ... és nem azért kell mert neki van nem értesz... és nem azért kell mert divat kutya hanem mert valami meg fogod benne hogy feláldozná magát érted hogy látni hogyan nevelődik stb ..
2014. ápr. 26. 15:16
 22/36 anonim ***** válasza:
78%

Hagyd már ezt a feláldozós dumát.Minden más kutya is feláldozná magát a gazdáért,ha megfelelő a kötődés.


14 évesen nem fogsz tudni megnevelni egy pitet,mint ahogy 16 évesen se.Majd ha felnőttél,lesz munkád,lesz pénzed,akkor vegyél magadnak ilyen kutyát.


Melyik kennelből van a kutyájuk,ha szabad kérdezni?


Egy gyerek nem tud megnevelni egy ilyen kutyát.Erős kezű gazda...GAZDA,nem gyerek kell hozzá.Ráadásul egy törzskönyvezett pit 150 ezernél indul talán hobbi szinten ivartalanítási kötelezettséggel.

De mondom,nem kapsz valódi pitet,mert egy tenyésztő sem ad neked.

2014. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
oké ... de akkor is pitem lesz .. fenőt koromba most nem érdekel nem fogom elengedni ezt az álmom hogy pit bullom legyen
2014. ápr. 26. 15:23
 24/36 anonim ***** válasza:
83%

Láttad az unokatestvéred pitbulljának a törzskönyvét?

Nehezen hiszem, ugyanis az országban csak a MEOE-nak van törzskönyvezési joga, ami az FCI tagja, a pit pedig nem elfogadott fajta az FCI-nél, ergo ott nem lehet törzskönyvezni. A magyarországi tenyésztők megoldják valahogy, de az unokatestvéred biztosan nem. Megértem a szüleidet, hogy nem engedik meg, hogy pitbullod legyen.

Értsd meg azt, hogy ide nem elég az hogy szereted. És igenis függ a kortól, mert te nem hinném, hogy 14 évesen rendelkezel azzal a határozottsággal és következetességgel, ami ehhez a fajtához szükséges. Mindenre találsz kifogást, aztán ha valamilyen csoda folytán mégis kerülne hozzád pitbull, tudatlanul elrontanád aztán meg csak siránkoznál hogy mit rontottál el. Nem való még neked ez a kutya és pont. Fogadd el!

2014. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
de akkor is szerettnék egyet ha nem most 20 évesen tök midn1 addig meg tanulom q nevelésüket meg nézzek 10000 oktató filmet akkor is lesz egy meg tanulom hogyan lehet őket nevelni ... és az uncsimnak amerikából van valami oladlról lett rendelve 190 ezerért ...
2014. ápr. 26. 15:32
 26/36 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=8mZfPilP9F8 meg nézzem az összes ilyen filmet amit találok és tanulok.. és tutira meg fogom tudtni nevelni majd ha lesz
2014. ápr. 26. 15:41
 27/36 anonim ***** válasza:
83%

na,akkor legyen ez a célod,és ha lesz rá mindened,akkor vegyél pitet.


Egyébként 190 ezerért még el se hozzák amcsiból :D nemhogy a vételár + utazás...

2014. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Kutyát nem szokás internetről rendelni.... _._"
2014. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
köszönöm a támogatást és ezz lesz a célom ) remélem sikerülni fog ;)
2014. ápr. 26. 18:33
 30/36 Kliszta ***** válasza:
Uncsid valami netes oldalrol rendelte amcsibol? :D Jaaa, nem mondtad, hogy elemes kutyaja van, azt hittem elo :P
2014. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!