Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leírok néhány kutyafajtát és...

Leírok néhány kutyafajtát és mondjátok hogy szerintetek melyik a legjobb: Leonbergi Dalmata Újfundlani Komondor Afrikai oroszlánkutya Tibeti masztiff Nápolyi masztiff Német dog Sarplaniai pásztorkutya Moszkvai őrkutya. Melyika legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés
Mindegyik kutyára lenne elég időm naponta legalább kétszer vinném sétálni nagy házunk van , udvarunk is nagy van tavunk is és van egy hat éves hugom. Árban is légyszi mondjátok mennyi az amelyiket a legjobbnak gondoltok! Előre is köszi :)

2014. máj. 5. 22:43
1 2
 11/12 Krisztikemost24 válasza:
Nekem tibeti masztiffom van. Szerintem ő a "legjobb választás". :)
2014. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem tudom sikerült-e azóta választani,de én az újfundlandit mindenképpen ajánlom! :) nagyon gyerek barát, sőt, emberbarát... A mienk kicsit bizalmatlan először az idegenekkel szemben, de egy kis simi és már úgy bújik, mintha 1000 éve ismernék egymást. (Ez azért van, mert kiskorában beteg volt, és kórházba kellett vinnünk. ezért tart csak az idegenektől) Egyébként pedig egy imádnivaló nagy mackó, az előző kutyánk is újfundlandi volt. Imádom őket! :)
2015. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!