Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája már többszö...

A szomszéd kutyája már többször átfúrta magát a kertembe. Szóltam nekik nem tettek semmit. Szerintetek állatkínzás lenne ha legközelebb elkapnám, és kopaszra borotválnám a kutyát?

Figyelt kérdés

Ilyen kis szoba kutya. 3x jött már át a kertembe. Meg is van, hogy hol fúrja át magát a kerítésen. Szóltam nekik, hogy az Ő felelősségük a kutya ott tartása, nem tettek semmit, 2 deszkát oda raktak, erre 3 méterrel arrébb fúrja át magát a kutya.

Videós bizonyítékom van.


És már kutyaszarba is léptem! Azt hittem áthajítom az ablakukra!

Most én vegyek kb 10 méter deszkányi anyagot, és foltozzam a kerítést végig? Miért? Én fizessek az Ő kutyájuk miatt?


Szerintetek állatkínzás lenne, ha legközelebb elkapom a kutyát, leborotválom kopaszra és visszaküldöm nekik?

Úgyis visszanő a szőre.


Azt mondanám, hogy "De hát olyan melege volt szegénynek, úgy sajnáltam!"

Ebből tanulnának!

Én legalábbis tuti!


Miért jelentenének fel? Mert fodrász engedély nélkül vágtam le a kutyájuk bundáját?



2014. máj. 16. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem fesd át rózsaszinre ...
2014. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Az előző válaszolonak : egy ujabb okosság! Te nem tudod mekkora kárt csinálsz egy KISKUTYÁBAN. Ne fesse át rózsaszínre mert azonnal megdöglik!
2014. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%

ha szimpla céklalével fested át, abba nem döglik bele.

céklát lereszeled, beáztatod és voálááá, megvan a rózsaszin festék!


amúgy mi lett? átjár még a kutya?

2014. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem baj akkor se fesse át! Ha fekete vagy fehér a kutya a büdös életbe nem szedi ki szerintem mert a cékla fog.
2014. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Ok megtettek amit tudtak. Ugy sajnallak h kakicskaba leptel, biztos vmi csaj vagy/b*zi. Leborotvalnad, vagy bezarnad? Micsoda suttyo proli vagy te B+!
2014. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha a szomszeddal kozos keriteseden jon at akkor a szomszed feladata a kerites javitas. Viszont ha nem a kutya gazdajaval szomszedosnkeritesen akkor a tied. A meglancolasert es a borotvalasert is jogosan feljelenthetnek.
2014. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Tarts valami nagymacskát. Már egy hiúz is megteszi.
2014. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ha a házzal szembe állsz jobb oldali kerítés a tiéd. ha azon jön be akkor az a te bajod neked kéne megcsinálni.
2014. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!