Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 Honapos pitt . Velemeny?

11 Honapos pitt . Velemeny?

Figyelt kérdés
...a/125/CAM00064-1-1.jpg
2014. máj. 17. 08:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Cuki kis fajta jellegű keverék.

És javítsd meg a kerítést és akkor nem kell kikötni

2014. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Koszi szepen .. szerintem is aranyos... :Pazt viszont nem tudtam hogy 12 m es nek kell lennie a lancnak..mind1 koszi hogy szoltal... akkor be szerzek egy masikat.. :)
2014. máj. 17. 09:57
 13/25 A kérdező kommentje:
Az lenne nekem is a legjobb ha nemkellene megkotnom.. a keritest nemtudom meg javitani mert semmi baja... egyszeruen att ugrik felette a Zeusz.. :) de amugy ezt nm ertem hogy mire irtatok hogy aranyos keverek egykis fajtabeutessel vagy micsoda.. :)
2014. máj. 17. 10:02
 14/25 A kérdező kommentje:
Bocsi ezt nem ertem.. :aranyos fajta jellegu keverekk
2014. máj. 17. 10:04
 15/25 anonim ***** válasza:
Hát törzskönyves?
2014. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem nnem az... :) de ahhhhh annyimindent olvastam hallottam meg direkt pitbullrol szolo filmeket neztem... de szerintem egy pit re akkormondanamm hogy fajtatiszta ha torzskonyves es tetovalt a kutya.. :) fateromnak regen volt egy tetovalt torzskonyves pit je a Sasa..:) itt Magyarországon egy tetovalt torzzskonyves pit mennyibe kerulhet ?? :)
2014. máj. 17. 10:29
 17/25 anonim ***** válasza:
Tetovált? Tetoválást már nem is csinálnak, chip van helyette, de valószínűleg 150 ezernél kezdődne az ára. Láncra verés helyett inkább NEVELD MEG a kutyádat, ha ez nem megy, add oda valakinek, aki ért hozzá.
2014. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Ez a fajta kutya harcra lett kitenyesztve esha meglat egy tyukot vgy egy kutyat termeszetes hogy neki akar. menni peersze biztos meglehet neki tanitani hogy a baromfikat ne bantsa de engem nem ez erddekel....es hasznalnak tetkot ami nem a chip helyett van... nekunk ami volt regen kutyank a Sasa pitbull volt torzskonyves es tetovalt
2014. máj. 17. 11:58
 19/25 A kérdező kommentje:
Ja es ha te olyan vagy hogy oda adnad masnak a kutyad akkor add en nem tennem...
2014. máj. 17. 12:00
 20/25 anonim ***** válasza:
71%
Kínai harcikutyám van, minden nap járunk a parkba és soha mem ment neki egy kutyának sem mert szocializálva van és nevelve, pedig kan... Pit haverja is van, szintén kan, mégis nagyokat játszanak érdekes... A galambokat sem vadásszák le. :D Amúgy furcsa, mert azt mondtad vannak barátai akikkel együtt rohangál, most meg azt hogy a pit nekimegy másik kutyának mert az a dolga... Nem nagyon értem.
2014. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!