Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 Honapos pitt . Velemeny?

11 Honapos pitt . Velemeny?

Figyelt kérdés
...a/125/CAM00064-1-1.jpg
2014. máj. 17. 08:05
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Igen vannak baratai... :) bar a kan kutyakkal neha ossze marakodnak a lany kutyakkal pedig. teljesen elvan de ha setaltatom akkor mindegy menne neki az osszes kutyanak
2014. máj. 17. 13:57
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem kezdd el nevelni, vidd el kutyasuliba, mert gondolom tudod, hogy ez nem egy normális viselkedés a kutyánál. Ő a falkavezér (annak érzi magát), így ő dönti el, hogy ki az akinek nekimegy, és kinek nem. Ez pedig nem egy jó magatartás, bíznia kéne benned annyira, hogy tudja mindenkivel cimbizés van, mert te úgyis megvéded ha para helyzet lenne.
2014. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Védd el kutya suliba
2014. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Kutya suli nelkul hogy tudom vele azt elhitetni hogy en vagyok a falkavezer ? Nagyonsok modszert kiprobaltam mar... meg azt is hogyha viszem neki az ennivalot hogy ugycsinalok mintha ennnek belolle hogy en eszek eloszor es igy azthiszi hogy en vagyok a falkavezer de ssemmi
2014. máj. 17. 15:05
 25/25 anonim ***** válasza:
Régen tetováltak ma már chippeznek, ez azik egyik eu-s feltétel volt hogy át kell térni a tetoválásról a chippre. Ma már ha veszel egy törzskönyves kutyát a az országos tenyésztő szervezet ad hozzá chippet aminek a számára van kiállítva a tk. Ma már egy uniós országban sem tetoválnak. A falkavezérségről olvasgass könyveket a cerberos kutyaiskola oldalán is van egy nagyon rövid leírás hogyan legyek falkavezér címmel. A honlapjukról letölthető.
2014. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!