Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy setaltassam normalisan a...

Hogy setaltassam normalisan a kutyam?

Figyelt kérdés

Kiszamithatatlanul megall, fel, behuzza a farkat,es ha huzom abba az iranyba, teljesen elhagyja magat. 20 kg, nem birom vonszolni. All egy helyben, es csak visszafele menne.

Hiaba szolok neki, csak meg jobban osszehuzza magat, pedig nincs mitol felnie. Az emberek jonnek- mennek az uton, maskor siman elmegy mellettuk, maskor meg lecovekel es kiidegel:)

Mit tegyek?


2014. máj. 17. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Kutyaiskola. És ne adj neki vacsorát 2 napiog, majd séta közben villants meg előtte egy szelet virslit. Menni fog.

De nem ez a megoldás alapvetően, hanem kutyaiskola (azaz gazdakiképző).

2014. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jartunk kutyaiskolaba, ott szepen setalt. Sokszor most is szepen setal, aztan kiszamithatatlanul lecovekel. Nagyon varatlanul,es erosen huz vissza. Fel, farka behuzva, fule lelapul. Masfel eves.
2014. máj. 17. 23:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja es idegesen kapkodja a fejet, nem tudom motivalni kajaval seta kozben. Semmit nem fogad olyankor el. Egyedul macskaval tudom csak elvonni a figyelmet, szo szerint! amikor igy bestresszel. Ideges es fel, volt, hogy remegett.
2014. máj. 17. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna szaporítótól ideggyenge kutyát venni. Mert ő bizony az. Amit tehetsz az az, hogy lassan apránként hozzászoktatod azokhoz a dolgokhoz amitől megrémül akár a házban vagy az utcán is gyakorolhatod.
2014. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudod, hogy kerult hozzam, kulonben sem ez volt a kerdesem.

Nem mindig kelt benne felelmet az adott dolog. Neha kozombos, neha tul bator, szoval teljesen kiszamithatatlan, mitol fog felni...

Senki sem volt meg ilyen helyzetben a kutyajaval?

Mindenkie tokeletesen setalt az elejetol fogva?

Tudom, hogy nem, legyszi hasznalhato valaszt szeretnek kapni.....koszi.

2014. máj. 18. 09:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen tökéletesen sétál mind a kettő az elejőt mert jól nevelem őket és szocializálom úgy ahogy kell. Előttem soha nem sétáltak és nem is húztak meg sem ijedtek.
2014. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Latom engem is megtalaltak itt...

Nem vagyok gyerek, es nem bolond a kutyam. Nagyon is okos, 4. kutyam kozul o a legtanulekonyabb, de kamaszkorszakaban van. Hozzatennem hogy a vilag legzajosabb, legzsufoltabb varosaban elunk, mielott valaki is hibakat keresne a kutyamban.


Valaszt varnek, mert semmivel nem jutottunk elorebb.

Szoval mit kellene tennem, hogy a kutyam normalisan, zokkenomentesen setalhasson?

2014. máj. 18. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!