Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Direkt csinálja azt az ember,...

Direkt csinálja azt az ember, hogy éjszaka hajnali 3 kor sétálgat a kutyás környéken? Előbb utóbb valaki ráfogja engedni a kutyáit? Te nem lennél idegbeteg kicsit?

Figyelt kérdés

1 Hete csinálja ezt valaki. Hajnali 2-3 kor sétálgat az utcákba, és a kutyák(itt mindenhol van 1 minimum) percekig ugatnak rá ugye, mert ez a dolguk.

Még nem tudtam kifigyelni ki lehet az, de szerintem ezt direkt csinálja!


Milyen ember jön haza a munkából hajnali 3 kor? Úgy tudom az éjszakások azok koránreggel jönnek haza.


Nekem is nyitva éjszaka az ablakom, és a kutya ugatásra ébredni hajnai 2-3 körül elég kellemetlen. Szerintem valaki lesz akinek alacsonyabb az ingerszintje, és ráengedi a kutyáit erre az emberre.

Hallani, hogy jó lassan sétál, és utcákkal arrébb is hallom ahogy távolodik, közeledik és a kutyák majd meg vesznek.


Milyen okból sétál valaki hajnalokban a kutyás utcákon? Nem tud aludni? Részeg? Munkából jön haza(ilyenkor kétlem) vagy elmebeteg, és mindenkit felakar kelteni?

Szerintem valaki előbb-utóbb begurul, hogy kiverik az álmát a szeméből, és kiengedi rá a kutyákat.


Te nem lennél pipa, ha nyitva lenne az ablakod, kutyás utcában környéken laknál, és hajnali 2-3 körül kutya ugatásra kellene ébredned?



2014. máj. 22. 08:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%
Az ember hagy sétáljon már akár éjszaka is. Ha zavar,hogy ugat a kutyád neveld meg! Az enyéim nem ugatnak szinte soha, de csak jönne be valaki:) Mondjuk a szomszéd láncosa üvölt állandóan.
2014. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Szilvi & Argos ***** válasza:
45%

Kutyámnál nem fárasztás függő, hogy mit milyen intenzitással ugat :D Például 2 évvel ezelőtt két egymást követő nap bringával mentünk le a tóra. Odafele,7 km futás, tavon jó 2-3 óra úszás, haza 5 km futás. A második nap estéjén azt hittem, semmi ereje nem lesz a kutyámnak...ehhez képest egész éjjel pofázott, mert a szomszédos sörözőből a sok részeg barom itt dajdajozott az utcán...miután elvonultak, a távoli kutyákkal kommunikált :D

Legtöbbször a sima járókelőket nem ugatja meg. Ha már őket nagyon ugatja, akkor TÉNYLEG nem volt séta 1-2 napig!

A kutyákkal közlekedőknél viszont folyamatosan magas hangon csahol a kerítésnél pattogva...néhány ismerős kutyával pedig egymásra őrjöngve futnak oda-vissza, pedig sétán találkozva tökéletesen elvannak egymással békességben

2014. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Az,hogy ki és mi okból sétálgat az utcán akár éjjel is, ahhoz nincs közöd, főleg kérdőre vonni az illetőt.


Egyszerűen JOGA van hozzá. Felénk is ugatnak éjszaka a kutyák, de az engem nem érdekel. Sok kutya vonít is, az sem zavar. Aki kertes házas környezetben lakik annak ezt el kell fogadnia. Vidéken sok helyen ma is és régen is kakasok is kukorékoltak hajnalban, mégsem ölték le a kakasokat. Ez hozzátartozott az ottani élethez.

2014. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nekem nincs kutyám, ezért idegesítő, hogy felkelek a közel 20 másik kutya észveszejtő ugatására! Ha joga van, hát joga van, arcon köpni a rendőrt is joga van, bárkinek, mégsem illik!
2014. máj. 22. 19:33
 25/27 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, most komolyan gondolod azt, hogy nem illik az utcán sétálni hajnalban (sőt, ez olyan szintű illetlenség, mint arcon köpni egy rendőrt)? :O

Miért nem akarod elfogadni azt, hogy nem a járókelő a hibás, hanem a szomszédaid, akik hagyják őrjöngeni a kutyáikat? Most mi zavar: a kutyaugatás vagy az, hogy az az ember arra jár? Mert nekem a hozzáállásodból úgy tűnik, hogy inkább az utóbbi. Vagy az a típusú ember vagy, aki eldönti, hogy utál valakit, és kész? Komolyan nem értem.

2014. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
70%
Beszarás!!! Ki kellene tiltani az embereket az utcából. Hát csak a kutyák a fontosabbak. De azért bizzunk benne hogy egyszer majd lesz olyan törvény hogy a kutyásokra meg a kutyákra is kiterjed a csend rendelet. Ha nem tudják megnevelni piszkosul büntessék meg őket.
2014. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 aválaszolókirály válasza:
Ne tarts kutyát ha nem bírod az ugatást..
2017. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!