Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hülye voltam, és engedtem a...

Hülye voltam, és engedtem a szomszédnak, hogy simogassa a kutyám! Most hogyan tiltsam meg mégis neki?

Figyelt kérdés

Azt hittem akkor mikor megkérdezte, megsimogatja, és kész. Arról nem beszélt, hogy mostantól rendszeresen napi sűrűséggel fogja babusgatni!

Mondtam neki,hogy "Persze, nyugodtan meglehet simogatni!" lehet félreérhető voltam, de nem gondoltam bele abba,hogy attól a perctől ingyenes állatsimogató tulaj leszek!


Hónapok óta simogatják a kutyám kerítésen keresztül! Nem vagyok irigy kutya, de azért nem szeretem, ha valaki ennyire rajta lóg a kutyámon!

Ha séta közben kérdik hogy szabad-e simogatni megengedem, de mikor látom, hogy nem akarnak leszállni a kutyámról, akkor szépen mondom, hogy mennem kell várnak otthon, és lelépünk!

De Ők meg fél-1 óráig is édesgetik a kutyám! És nem tetszik, mert nem szeretem!

Mondhattok irigynek, én nem gondolom ezt irigységnek, szerintem a szeretgetésnek is van határa!


Mikor panaszolom másnak, hogy a szomszédok is folyton a kutyámmal foglalkoznak, akkor azt mondják: "örülnék inkább, hogy nem gyülölik a kutyákat, és megmérgezik, hanem simogatják..." de ez a normális ! Milyen szomszéd az amelyik megmérgezi a kutyád? NEM NORMÁLIS! Még nekem kellene hálásnak lennem, hogy folyton a kutyámon lógnak?


Én törődök a kutyámmal sétáltatom napi 2 órát minimum, játszok vele kutyaiskolába is hordom hétvégente, de nem tudok mindig vele lenni a kertben,hogy ne tudják oda csalni a kerítéshez!


És nevetséges amit csinálnak. Jövök haza, látom hogy tumultsu van a kerítésünknél(3 an vannak: anya-apa, felnőtt lányuk) és babusgatják a kutyám mint valami csodát, köré gyűlnek!

Erre nem gondoltam mikor megengedtem, hogy szabad suimogatni!


Most hogy mondjam meg nekik, hogy ez azért sok? Hülyének fognak nézni, hogy beleegeztem a simogatásba, és hetekig simogatják minden nap 10-30 percig, és oda megyek most, hogy "Most már elégvolt a simogatásból!"szöveggel?


Betonfalat nem tudok felépíteni, és a kutyámat nem akarom 2 méteres körzetéből eltiltani a kerítéstől! Szerintem nem is értené miért tiltom a kerítés mellől hónapok után!



2014. máj. 27. 06:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egy jó vastag tujasort ültetnék, bár igaz, hogy a növény alatt a kutya odafér, de talán direkt odahívni kevésbé tudják, ha nem látják.
2014. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!