Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv, két szőrzetű dobermant...

DonZsoltesz kérdése:

Üdv, két szőrzetű dobermant ismerek, Cser és a barna, Na de mi van a fekete dobermanoknál ami teljesen fekete? Rosszabb genetika, valami hiba esetleg? Engem zavar egy kicsit, hogy a teljesen fekete szőrzet miatt nincs meg a jellegzetessége.

Figyelt kérdés
Dobermanról, és jellegzetességéről.

#fekete #dobermann #teljesen fekete #doberman hiba vagy nem
2014. jún. 5. 09:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%

Ezek a legjobb kennelek az országban, én csak ezekből vennék, mert nem csak gyönyörűek, de egészségesek is a kutyák:

[link]

[link]

[link]


Nem olcsó, de én úgy vagyok vele, hogy egy kutyára, aki a társam lesz majd' 15 évig, inkább gyűjtök, hogy meg legyen a pénz, de nem lennék smucig. Egy okostelefon vagy egy hűtőszekrény se kerül sokkal kevesebbe, pedig az csak egy tárgy, amit 5 év után úgyis lecserél az ember.

2014. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

13:04 Köszönöm én is a linkeket, elmentem őket a könyvjelzők közé!

Igaz nekem lehet még évekbe is beletelik, mire oda jutok, hogy megvásároljam a kutyust. :) (Csak akkor akarok már kutyát, ha beáll valami rendszer az életembe, így, hogy azt sem tudom én hol kötök ki végül, felelőtlenség lenne szerintem és nem is így képzelem.)

2014. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
azt nézd meg egy tenyészetben, hogy a szépség mellett fektetnek-e elég hangsulyt a munkakészség megőrzésére. Az kevés, hogy egy kutya szép. Viszont amelyikkel dolgoznak az 100%, hogy egészséges, mert beteg kutyával ez kivitelezhetetlen.
2014. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket, lementettem őket. :)


És talán elmegyek mindet megnézem.... :)

2014. jún. 5. 22:10
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves tegnap 13:04. meg tudnád indokolni, hogy mitől ezek a legjobb kennelek Magyarországon?
2014. jún. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

a legjobb kennel jelen pillanatban Magyarországon a De La Scytha. küllemben és munkakészségben egyaránt. szerintem... csak meg kell nézni az eredményeiket. nekem tuti tőlük lesz a következő kutyám :)

jaaa és szia Évi :)))))))

sztem tudod, hogy ki vagyok ;)

2014. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!