Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket is megbámulnak kutyasé...

Titeket is megbámulnak kutyasétáltatás közben?

Figyelt kérdés

Nem olyan környéken lakok, hogy ritkaságnak számítson az, ha valaki kutyát sétáltat, de akárhányszor megyek, mindig bámulnak (mind engem, mind a kutyát), főleg az öregebbek.

Német juhász szuka kutyám van, volt olyan aki még azt is megkérdezte, hogy nincsenek-e kölykei. (egyszer sem voltak még neki) Ez normális emberi reakció? Veletek is szokott ilyen lenni?



2014. jún. 20. 10:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Engme is megszoktak bámulni, általában ha az összes mudimat kiviszem egyszerre, de még ha egyet viszek akkor is. Nem értem miért, mert szerintem egyáltalán nem fura a kinézete, főleg, hogy szimpla fekete. Persze fogalmuk sincs milyen kutya, de az egyetlen ami eszükbe jut, hogy hőőő biztos testvérek...
2014. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
Minket is szoktak nézni, főleg ha gyakorlunk. Nem zavar, legalább nem pofáznak be negatívan :)
2014. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, elég gyakran, főleg mikor a husky keverékemmel vagyunk, akinek felemás a szeme, ezért rendszeresen mondják, hogy 'deszép', 'dearanyos', 'hűű' meg egyebek. Engem ez abszolút nem zavar, legalább nem kárálnak meg utálkoznak. Vicces lenne, ha már ez is zavarna, ennyire nem vagyok mizantróp.
2014. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ja, másik oldalról én is mindig megnézem rendesen a legtöbb kutyát :) Mert szeretem őket
2014. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Itt Nyíregyházán megnéznek engem is. Vagy azért néznek mert szép a kutya vagy aranyos, vagy mint az idősebbek azért, hogy engedem menni, pisilni-jelölgetni, vagy hogy felszedem-e a szart utána.
2014. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
*hogy hova engedem menni
2014. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!