Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldogot lehet kint...

Francia bulldogot lehet kint tartani?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet kint tartani a kutyust a kertben? Nyáron odafigyelnénk nehogy túlmelegedjen szegény és télen biztosítva lenne neki egy bélelt zugos helyen lévő kutyaól. Társként lenne neki kint egy nagyobb testű kutyus, hogy amíg nem vagyunk otthon ne unatkozzon. Azért vagyok tanácstalan mert megoszlanak a vélemények, hogy most akkor lehet e kint tartani vagy sem...

2014. jún. 21. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha az a kutyaház überszigetelt és a nagytestűvel együtt bent lesznek, akkor igen, mert nagyon jól be tudják melegíteni a kutyházat. A bejáratot is le kell szigetelni pl. függönnyel.

Na, hogy én ezért mit kapok...

2014. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez a fajta szerintem pont olyan "szobakutyának" valo, mivel kistestű és mellé nyomott orrú is, igy télen könnyebben felfázhat, nyáron meg túlhevűlhet, szerintem kintre inkább válasszatok másik fajtát
2014. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nem, ez tipikusan egy szobakutya, nem bírja a magányt

nézz utána milyen célra is tenyésztették pontosan

2014. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom mire tenyésztették, de ugye a pitbull is egy rotweiler is egy tipikus házőrző, mégis van olyan, hogy bent tartják...
2014. jún. 21. 15:40
 5/15 anonim ***** válasza:
igen mert ők bent is jól elvannak, a francia bulldog kint nehezen
2014. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
tudod, ez olyan, mint a minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár... :)
2014. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Simán tartható kint, amíg el nem viszi egy tüdőgyulladás még a tél kezdetén. Minek akarsz társasági kutyát, ha nem a lakásban tartod?
2014. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék egy ilyen kutyust mert imádnivalóak! Legszívesebben bent tartanám csak attól félek, hogy a másik kinti nagytestű kutya féltékeny lesz. Vagy akár lelki baja lesz neki, hogy ő miért nem mehet be a házba.
2014. jún. 21. 17:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2014. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

azért mert cuki és imádnivaló egy fajta, de nemtudod a rendes tartását biztosítani, akkor ne tarts

am nemlessz féltékeny a másik, de ha őt tudod bent tartani akkor a nagyobbat miért nem?

2014. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!