Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldogot lehet kint...

Francia bulldogot lehet kint tartani?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet kint tartani a kutyust a kertben? Nyáron odafigyelnénk nehogy túlmelegedjen szegény és télen biztosítva lenne neki egy bélelt zugos helyen lévő kutyaól. Társként lenne neki kint egy nagyobb testű kutyus, hogy amíg nem vagyunk otthon ne unatkozzon. Azért vagyok tanácstalan mert megoszlanak a vélemények, hogy most akkor lehet e kint tartani vagy sem...

2014. jún. 21. 13:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi közöd hozzá... Nem okoskodásokért és kioktatásokért tettem fel a kérdést!
2014. jún. 21. 20:28
 12/15 anonim ***** válasza:
te kérdezted én válaszoltam és tanácsot adtam, a francia bulldog egyszerűen nem valo kintre ennyi, és cukiságból nem lehet csak kutyát tartani, tartsd bent akkor, nemlessz a nagyobb se féltékeny,se duzzogi semmi
2014. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én el nem tudom képzelni, hogy az egyik kutyám kinti, a másik benti legyen. A nagy nem lehet bejárós?
2014. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyik kutyám kinti,másik benti,nincs emiatt féltékenység
2014. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
4%
Simán lehet, hozzá szokik.
2015. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!