Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11hetes labradorom kabelt...

11hetes labradorom kabelt rag. Ötlet?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyunk otthon az ajtonal fekszik es var rank. Nem vonzak ot a kabelek de a bejarati ajtonal ez az egy igen. Magio kabel szoval baj nem lehet belole csak cserelnunk kell. Mit csinaljak hogy ne ragja? Ha otthon vagyunk fele sem nez. Tegnap parom megcsinalta ma 3 ora alatt ujbol neki kezdett es megracsalta.

2014. jún. 26. 12:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A "granulátum" maga az étele. A csont pedig rágni való.
2014. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Erős pistával kend be ott, ahol rágja. Nem próbálja többet.
2014. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én semmi különöset nem érezten a spray-n. Van illata, de nem egy förtelem, tehát nem fogsz elájulni a lakásban, ha befújod.

Nem kóstoltam :)

2014. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Eroset biztos nem fogok alkalmazni. Szegeny allatok!!!azert mindennek van hatara! :) nem is ugy gondoltam hogy kostoltad csak hogy nincs e vlmi ra irva a dobozra. ;) koszonom kedves valaszolok
2014. jún. 27. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!