Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az amstaff harci kutya vagy...

Az amstaff harci kutya vagy valami bemutató darab rózsaszín kis ruhával? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés
A kérdést azért tettem fel,mert szeretném tudni ti mit gondoltok az nem számít jelenesetben,hogy nekem mik a tapasztalataim. Konkrétan: Alkalmas a kutya esetleg más állatokat leteríteni ha arra sor kerül ( NE ÍRD HOGY NE KERÜLJÖN RÁ ) csak feltételezés. Vagy úgy gondoljátok,hogy ez csak valami "szoba" kutya játszani jó vele meg sétáltatni meg mutogatni másoknak?

2014. júl. 5. 08:44
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

NEM ARRA GONDOLTAM. Hanem arra, hogy szakertelem nelkul agybafobe paroztatod a kutyaidat, majd leadod oket vmi kamionra vagy mittudomen hova.

" talan nem is nagyon lehetne mivel párba vannak 1 him egy nőstény így nem engedné a kangal kannak a kau szuka magát :"

Najo ez tenyleg fajt. Te tenyleg ennyire ostoba vagy? Hany eves vagy? 12?

2014. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg szerinted ha ket pitbull bekesen eljatszik, akkor mi a magyarazat? A, nem pitbullok B, hazudsz, ilyen nem letezik
2014. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
89%
Tudod mi a probléma az ilyen emberekkel is, mint te vagy, kérdező!? Az, hogy borzasztóan ostobák vagytok! A véleményünkre vagy kíváncsi, de ha nem azt írjuk, amit te gondolsz, akkor már szarok vagyunk, meg nem értjük meg a kérdésedet, stb. Az én kutyámra ment már rá pit féleség, és igen, a nyakára. Szerencsére a gazdája le tudta szedni, de ha nem tudta volna, a pórázzal lefojtottam volna. Aztán meg a gazdájára gyújtom rá a házat. Ennyi a történet.
2014. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
A kérdésemben írtam,hogy az nem számít,hogy nekem mik a tapasztalataim vagy mi a véleményem erről. Pont,hogy a ti kommentjeitekből szürtem le ezt amit irtatok. És lehet ostobának tűnök de nekem senki ne mondja meg,hogy egy stafford szoba kutya mert elájulok az idegtől. Az ilyen embert pofán tudnám vágni nagyon.
2014. júl. 5. 10:23
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Cica, az ilyen kutyának a küzdő ösztön kell, hogy a része legyen, nem a gyilkoló. Ne keverd a kettőt. A pitem remekül elküzd egy csomó dologgal, lógatóval, kidőlt fákkal, gumival, párommal a kötélért, akármivel, halálosan ijesztő hörgés és csatazaj közepette, de senkit nem bántana, sőt, segít nekem kutyákat nevelni-rehabilitálni, tökéletesen megbízom a szociális ösztöneiben. Egyszer egy odakapásnál egy csepp vér kiserkent a helyrerakott kutyából, utána nem győzött menni puszilkodni neki, hogy nem akarta bántani.


Ha meg pofozkodni akarsz, akkor tessék, lehet vadászni a városban a szobakutyás staffosokat, meglátjuk, mit szólnak hozzá a kutyáik, meg a rendőrség. Hátha valamelyik pofontól te is elgondolkodsz kicsit az élet meg a túlélés közötti különbségeken.

2014. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Na ha végét nem írtad volna le akkor talán azt mondom megértetted mit akarok. Dehogy akarom én a kutyámat ilyennek kitenni persze ez nem azt jelenti ha megtámadná egy másik kutya akkor nem engedném rá vagy ha épp kosár van rajta akkor nem csatolnám le.De önös érdekből vagy csak kedvtelésből sose bántanék állatot. Csak több bejegyzés alatt azt olvasom,hogy semmire való kutyák télen nem lehet őket kint tartani mert megfagynak meg szobába alkalmasak játzótársnak. Ez ha szerinted is így van akkor te vagy az ostoba ember.

Különben elnézést az előzőért így már látom,hogy még is csak vágod te mi a téma itt.

2014. júl. 5. 10:53
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
De, "szobakutya", azért, mert imádja az embereket, a gazdáját, a falkáját, velük együtt akar élni. Semmi köze az időjáráshoz a dolognak. Kertesben lakom a pittel, tárva-nyitva van az ajtó ilyenkor, mégis idebent döglik mellettem. Télen meg egyébként alig lehet kicibálni reggel pisilni, mert fázik a segge. Persze, meg tudja szokni, meg túléli, de nem hinném, hogy élvezi, ha ki van csapva a kertbe, amikor melegben is lehetne a gazdájával.
2014. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

"ez nem azt jelenti ha megtámadná egy másik kutya akkor nem engedném rá vagy ha épp kosár van rajta akkor nem csatolnám le"

Na, ha ezt nem írtad volna, akkor csak azt hinném, hogy egy hülye 12 éves vagy, aki az apja kutyájával vagizik, de eleve az, hogy a "ráengedni" kifejezést használod, mutatja, hogy nem az a célod, hogy megvédje magát, vagy elmeneküljön, vagy hogy te megvédd, esetleg együtt megoldjátok a helyzetet bárhogy vér nélkül, hanem hogy zúzza le a másikat keményen, mert staff, és húdekemény, és erről bizony ordít, hogy mekkora egy gyökér vagy valójában.

2014. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra válaszolj, kedves kérdező, hogy az amstaffot mióta tenyésztik/tenyésztették arra, hogy más állatokat gyilkolásszon?
2014. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, soha senki nem mondta, hogy semmire se valók. A családi kutyaság nem semmi, ahogy sportkutyának lenni sem ciki. A staff erre a két dologra tökéletes, erre találták ki, erre tenyésztették. Te meg jössz itt a harcikutyázással. Most akkor mégis melyikünk nem érti?
2014. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!