Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az amstaff harci kutya vagy...

Az amstaff harci kutya vagy valami bemutató darab rózsaszín kis ruhával? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés
A kérdést azért tettem fel,mert szeretném tudni ti mit gondoltok az nem számít jelenesetben,hogy nekem mik a tapasztalataim. Konkrétan: Alkalmas a kutya esetleg más állatokat leteríteni ha arra sor kerül ( NE ÍRD HOGY NE KERÜLJÖN RÁ ) csak feltételezés. Vagy úgy gondoljátok,hogy ez csak valami "szoba" kutya játszani jó vele meg sétáltatni meg mutogatni másoknak?

2014. júl. 5. 08:44
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Az enyém is őrjöng, aztán semmi köze nincs az amstaffhoz. Elég ritka, hogy egy kutya nem őrjöng a kerítésen belül, mikor a másik oldalán egy kutya van. Még a három hónapos, kistermetű ideiglenesem is őrjöng. Ez semmit nem jelent. Az amstaffot családi kutyának szelektálták, szerintem a kérdező is azért adta fel a harcot, mert végre képes volt elolvasni egy kemény mondatot a fajtáról, amiben ezt leírják.
2014. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 zozonrg ***** válasza:
Jó ,hogy olyan embereknek van véleményük ezen az oldalon akiknek nincs is Amstaffjuk vagy nem is volt soha.Nem ugyanaz elolvasni egy kutyáról a leírást és vele élni nap mint nap!A legmegbízhatóbb családi kutya ,ez tény mint ahogy az is,hogy ha arra kerül sor azonnal kész a harcra.A családi kutya leírás mellet az is ott áll,hogy félelmet nem ismerő bátor elszánt fajta.
2014. júl. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
És mikor adódik olyan helyzet egy családi kutya életében, hogy "harcra kerül a sor"? Szerintem nem kellene, hogy harcra kerüljön a sor és nem kellene a kutyára bízni, legyen bármilyen fajtájú is, hogy kiderüljön, "harcol-e" vagy sem.
2014. júl. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 zozonrg ***** válasza:
Sétáltattam kb.egy hónapja a staffit és a tacsómat és az úton egy keverék kutya kibújt a kerítésen és nekünktámadt.Ilyen esetre gondolok!A támadónak esélye nem volt.Mire feleszméltem már az amstaff elkapta és berázta egymás után kétszer is.A fején a bőrt a támadó kutyának szó szerint leskalpolta.Az utcára a zajra összegyülő emberek mondták,hogy már több embert is megtámadt ez a keverék és senki nem hibáztatta az én kutyámat.4-5 percig nem eresztette aztán sikerült róla leszednemúgy,hogy a lábammal átkulcsoltam a testét és megszorítottam a nyelőcsövét.Nem úgy hogy eltörjön csak érzéssel.
2014. júl. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Szomorú, hogy ilyen emberek tartanak amstaffot és hasonló fajtákat, akik nem tudják kontrollálni!!!

A másik kutya támadásakor sajátot lefektetem, magam mögé húzom, és ÉN zavarom el a másikat...ha a Tied megfogta, el kellett volna eresztenie legalább 3-4. rászólásra, nem 4-5 percig skalpolnia :O

2014. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

És az normális, hogy 5 percig tart leállítani a kutyát? Normális, hogy ő dönti el, mikor támad és mikor hagyja abba? És ha olyankor dönt úgy, amikor te nem szeretnéd, akkor mi lesz?


Ehhez mellesleg nem kell, hogy amstaff legyen a kutya, bármilyen fajtású kutya megtámadhat másik kutyát vagy embert, legyen az komondor, német juhász vagy dalmata. Ettől még nem lesznek harci kutyák.

2014. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 zozonrg ***** válasza:
Szilvi & Argos ha elolvastad volna figyelmesen ez a keverék már több embert is megtámadt!Ha szerinted az a helyes magatartás,hogy tálcán kínálom fel az életem és a kutyám életét egy támadó kutyának akkor nem tudok mást tenni mint azt kívánni kerülj ilyen helyzetbe és akkor meglátom,hogy reagálsz.Megvédett és nekem ez számít és imádom a kutyám,nem kényszeríteném soha harcra ,de tudod van egy mondás:Két fajta kutya létezik,az Amstaff és amelyik az szeretne lenni!
2014. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
35%

Szar az egesz kutyaruha nem gondoljátok ti seggek hogy a kutyának szőre van?

Semmi szüksége ilyen szarokra rohadt retardáltak vagytok

2015. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!