Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bernáthegyit tarthatok panelban?

Bernáthegyit tarthatok panelban?

Figyelt kérdés
1 szoba + félszoba tudom lehet kicsi de vinném sétálni naponta kétszer is

2014. júl. 16. 16:27
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Beszéltem egy tenyésztővel is azt mondta semmi baja nem lesz nyugodtan lehet a panelban kicsit drága (90er Ft) de szerintem megveszem mindig szerettem az ilyen nagy maci kutyákat

elsőn lakom egyébként

2014. júl. 16. 17:20
 12/45 anonim ***** válasza:
24%

Jó. Majd valami ilyesmivel számoljál: [link]

Ekkora kutyának tér kell. A séta nem fogja kielégíteni a mozgásigényét. Jobb helyeken a szomszédot is meg szokták kérdezni, zavarná-e az állat, ha nagyobb testű. Szerintem nem sokan támogatnak majd, de ahogy te tudod.

Az a baj, hogy nem abból kéne kiindulni, hogy szereted a mackókat, hanem, hogy a mackónak mi a jó. A szeretet itt kezdődik.

2014. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Én ennyire nagy és bundás fajtát nem tartanék panelban.

Napi 3x-4x kell levinni sétálni egy lakásban tartott kutyát.


Ismerek egy nénit aki napi 2x viszi le a kutyáját,de reggel 6-8-ig lent van, délután meg 3-5 vagy 4-6-ig.


Gondolom te nem lennél vele lent reggel és délután/este is két órát.Szóval jobb a több kevesebb séta,szerintem.Mármint könnyebben kivitelezhető ha dolgozol/suliba jársz.

2014. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
77%
Nos,ha szereted a soha el nem múló kutyaszagot és beszerelsz egy légkondit,akkor sem.Milyen tenyésztő az,aki ilyen feltėtelekkel elad neked kutyát?Napi kėt séta egy felnőtt kutyának is kevés.Soha nem volt még kutyád?
2014. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

a szomszédok nem érdekelnek igazából szerencsére mindenki kedves nem szoktak szólni semmiért se de nem csak nekem úgy nagyon másoknak se igazából el vagyunk egymás mellett


a pénz nem gond meg akkor ha nagyon szőröz akkor majd levágatom a szőrét kutyakozmetikussal

A séta meg szerintem elég neki most nem kell folyton szaladgálnia azért szerintem :)

2014. júl. 16. 17:33
 16/45 anonim ***** válasza:
84%
Több séta kell különben csak kínzás az állatnak.
2014. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
igazából a "rongálás" sem zavarna mert van a félszoba igazából nem használom semmire egy két lomot tatok ott szerintem azt meg tudnám csinálni szépen az ő számára és akkor napközben oda bezárnám egy "kutya szoba" játékokkal ott biztos el lenne
2014. júl. 16. 17:36
 18/45 anonim ***** válasza:
70%
És azt miből gondolod, hogy egy dögmeleg panellakás a legideálisabb egy ekkora állatnak? Miért nem gondolsz az ő érdekeire? Miért?
2014. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
már bocsánat de miből gondolod hogy dögmeleg van nálam?! modern szigetelő van a házban és légkondim is van..
2014. júl. 16. 17:38
 20/45 anonim ***** válasza:
48%

Értem. És azt tudod mennyit rohangál egy állat? Egy plusz félszobában egész nap fel alá járkál majd szerencsétlen?

Rossz tartási körülmények miatt felnyomhatnak egyébként és ekkora kutyánál bizony a tér hiány rossz tartási körülménynek minősül........

De azt hiszem felesleges ezt magyarázni, te önző vagy és ostoba, csak azt nézed neked mi jó.

2014. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!