Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kiskutyának előreharapá...

Ha egy kiskutyának előreharapása van, akkor 100%, hogy szaporított?

Figyelt kérdés
Van olyan törzskönyves kutya, amelyiknél van ez a genetikai elváltozás? Azért kérdezem, mert nekem a bichon havanese-mnek előreharapása van, akkor akitől hoztuk, az szaporító? Köszi...

2014. júl. 25. 13:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Előfordul tenyésztett kutyánál is sajnos.
2014. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
73%
ha nem kaptatok hozzá tk-t valszeg szaporítotól van, de ez könnyi van bejegyzett kennelje vagy nincs? ez 5 perc alatt kideríthető, ha olx és társairól van akkor tuti az. Mivel a tenyésztők rendesen szűrik a kutyáikat, legegésségesebbeket(többek közt) tenyésztik tovább, így minimális az esélye hogy ilyen születik, persze előfordulhat.
2014. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, hogy a törzskönyves kutyusoknál nincs ilyen probléma. Egyébként itt van szegénykém, csak ide tudtam feltölteni, nem értek hozzá:

[link]


[link]

2014. júl. 25. 14:01
 4/39 A kérdező kommentje:
2-es: sajnos olx-ről hoztuk, és az eladó annyiból volt inkorrekt, hogy úgy fényképezte, hogy ne látszódjon, és mikor elhoztuk (elég messziről), akkor derült ki, hogy előreharapásos!
2014. júl. 25. 14:02
 5/39 anonim ***** válasza:

sokkal kisebb az esély mint a szaporítoknál, de ott is előfordulhat, sajnos :/

de azért szép kutyusod van és így is élhet teljes életet :)

2014. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
ez volt a baj, de már megtanultátok remélem, és máskor rendes tenyésztőhőz mentek!
2014. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
És szerinted lett volna pénzünk 100-150 Ft-ot odaadni.... Így pedig 40 E Ft-ért hoztuk el, plusz útiköltség.
2014. júl. 25. 14:04
 8/39 anonim ***** válasza:
Tenyésztőnél is elő fordul, de ők normálisak és megmondják, hogy mi a baja. De megesik oylan is, hogy később alakul ki. Pl kutyám alomtársának 1 évesen jött elő.
2014. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Amúgy ami a képen van az nem hátra harapás?
2014. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értek hozzá, az állatorvos azt mondta viccesen, hogy "cápás", de ez egy szakkifejezés lenne?... Sajnos nem tudom, most mi ez.
2014. júl. 25. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!