Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kiskutyának előreharapá...

Ha egy kiskutyának előreharapása van, akkor 100%, hogy szaporított?

Figyelt kérdés
Van olyan törzskönyves kutya, amelyiknél van ez a genetikai elváltozás? Azért kérdezem, mert nekem a bichon havanese-mnek előreharapása van, akkor akitől hoztuk, az szaporító? Köszi...

2014. júl. 25. 13:49
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

A te kutyád pont úgy havanese, ahogy ez a sárga autó Ferrari:

[link]

2014. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Nem mutogatni akarom, de külseje alapján havanese, még akkor is, ha nincs törzskönyve. Csak a törzskönyves kutya számít kutyának? Nem értem...


[link]


[link]

2014. júl. 25. 15:27
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a kutyusod ? Ha még pár hónapos,akkor fehérje megvonással talán lehetne rajta segíteni. Ha hátra harapásos a kutya akkor meg fehérjével /állati eredetű persze/ lehet kicsit segíteni a pofi növekedését !1-másfél éves koráig van esély arra ,hogy változás állhat be. Bár az előre harapásos azért neccesebb :( Ha meg csak kedvencnek vettétek,azért ez nem akkorra tragédia ám,az életében ez az elváltozás nem okoz gondot. ritkán kell kihúzatni fogat ezért.

A tk.s kutyáknál meg azért ritkább,mert tenyésztésből kizáró ok a rossz harapás. Szapik ezt nem veszik figyelembe,és lehet már több generáción keresztül harapás hibás kutyákkal "dolgoznak " :(

2014. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
7 hónapos és kedvencnek vettük, nem pedig kiállítási kutyának. Azt látom, hogy evésnél semmi problémája vele, és engem esztétikailag sem zavar.
2014. júl. 25. 15:39
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a törzskönyves kutya a kutya, de viszont csak a törzskönyves kutya a fajtatiszta kutya. Semmi gond nincs azzal, hogy a tied nem fajtatiszta. Csak azzal hogy a szaporítokat támogatod, miközben fajtajellegű keverékekkel tele a menhely, és te még fizettél is érete.

Egyébként aranyos kutyus, nincs vele semmi gond.

2014. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
59%
Ezért linkeltem be a # 21-ben azt a képet, de úgy látszik nem érted. A külseje alapján a sárga egy Ferrari. Akkor az most egy Ferrari? (A törzskönyvéből kiderülhetne.) :)
2014. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
26-os: értem, nem vagyok hülye... :) Csak ha megkérdezik az utcán, hogy milyen fajta, akkor én azt fogom mondani, hogy bichon havanese, nem azt hogy fajtajellegű havanese. Na mindegy! :)
2014. júl. 25. 16:55
 28/39 anonim ***** válasza:
Persze, mondhatod. Sekit nem zavar, hogy ezt mondod. :)
2014. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez a kutya nagyon nagyon messze áll a havanesetől. Persze ha megkérdezik úgysem tudják, hogy hazudsz, szóval rámondhatod, hogy havanese, hogy megnyugtasd a lelked és véletlenül se keveréket mondj. Mert ugye szerinted a keverék az nem kutya, csak a "fajkutya" a kutya, igaz? A keverékkel nem lehet villogni, igaz? Pff...
2014. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Messze áll tőlem a villogás. Ki tudnád fejteni, hogy miben más a törzskönyves havanese-ktől? Nagyon kíváncsi lennék!
2014. júl. 25. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!