Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha hírdetésd adnék fel, hogy...

Zoltan 453 kérdése:

Ha hírdetésd adnék fel, hogy kutyasétáltatás válalok ahoz kell külön engedély?

Figyelt kérdés
lépcsőházba szórólap

2014. júl. 27. 18:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Zsuzsabazsa, szerinted nem? De azért a cigány muzsikust ki tudja hívni pár darab ezresért hogy szerenádozzon a szerelmének, majd a szerenád végén a szerelmével közösen jól lekapcsolják, mert nem adott nyugtát. Legalább ne bíztasd szerencsétlen kérdezőt olyasmire, amivel ő ütheti meg a bokáját! Bár tudom, könnyű más f @ szával csalánt verni.
2014. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
9%

Akkor nézd meg hány helyen nem adnak nyugtát. Itt vannak pl a piaci kofák. Ott igen kimegy a NAV körülnézni. Meg aki kutyát akar sétáltatni épp azért írtam, ha okosan megfogalmazza és nem szerepeltet árat és nem az írja, hogy vállal. No és nem az interneten keresztül.

Én is sétáltattam többek közt kutyákat, de az ismerősökön keresztül és nem a neten keresztül hirdetve.

2014. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!