Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket is felháborítanak az...

Titeket is felháborítanak az ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt reggel, mikor mentem dolgozni, láttam a Spar előtt egy fiatal magyar vizsla kutyát, ki volt kötve a bicikli tárolóhoz, és várta a gazdiját. Mikor haza felé mentem a kutya még mindig ott ült. Gondoltam, hogy a gazdi nem egész nap (9-től kb este hatig) vásárol, ezért oda mentem a kutyához. Az egyből hozzám bújt, örömmel fogadta a sok simit. A nyakörvén volt ilyen kis fém bigyó (nem tudom mi a neve. :D), amit szét lehet csavarni, benne volt egy cím. Elkötöttem a kutyát, és elvittem arra a címre. Amikor az illető ajtót nyitott, köszöntem, és mondtam, hogy találtam ezt a kutyát, és az Ön címe van a nyakörvében. Erre a nő, se köszönés semmi, rávágta hogy "nem véletlen hagytam ott azt a dögöt" és becsapta az ajtót. Mivel nekem is van egy kutyám, és nagyon szeretem őket, úgy döntöttem megtartom a vizslát, de akkor nagy felháborodást keltett bennem, hogy hogy lehetnek ilyen emberek, hogy egy bolt előtt kikötve csak úgy otthagyják a kutyájukat.

Nektek mi a véleményetek erről?


2010. jan. 11. 15:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
a legmelegebb, hogy rajta hagyta a címét a kutya nyakörvén:D szánalmas...
2010. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez szörnyű!

Az ilyen embereknek meg kellene tiltani, hogy bármilyen előlényért (nem csak kutyáért, hanem gyerekért is) felelősséget vállaljanak és meg kellene tapasztaltani velük, hogy mit is tettek az adott állattal. Szegény kutyus...

De jó helyre került, és ez a lényeg :) Minden tiszteletem a tiéd :)

Nekem mentett macskám van, vicces, pont tavaly december 24-én fogadtuk be :) bár a neve nem lett Karácsony XD

2010. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy rosszabb problémák is vannak vele. Pl a viselkedésével. De amúgy egy szemét barom az ilyen!
2010. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
16:00 Annyira sok baj nincs vele, alap dolgokat persze nem tud, de szobatiszta, nem rombol, és nagyon fogékony. :)
2010. jan. 11. 16:03
 15/22 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Alap dolgokat még nem tud és nem alap dolgokat persze nem tud. :) Bocsika. :))
2010. jan. 11. 16:06
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Rólad - mély tisztelet feléd, hogy felfigyeltél rá, hogy segítettél, hogy szereted.

Az emberszabásúról - nem ember az ilyen, bár úgy néz ki. Én simán feljelenteném, legalább megijedne (mert sajna ügy nem lenne belőle igazán, max. kap egy levelet a "mélyen tisztelt" szervektől).

2010. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülök amikor ilyen történetet olvasok, mert jó helyre került a kicsike. :)) Nagy szíved van neked:) A volt "gazdi" ááá inkább nem is minősítem.
2010. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Minden elismerésem a tiéd, nagyon jó ember vagy.
2010. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó dolgot tettél, hogy befogadtad, legyél büszke magadra!

Nézz meg egy másik példát. Nem egyszerű... [link]

2010. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Több ilyen ember kéne mint amilyen te vagy! :) Helyesen cselekedtél! Az az "ember" aki a "gazdája" volt egy utolsó féreg! Remélem a sors jól megbünteti, mert sajnos nálunk nem sok mindent tesznek az állatkínzók ellen.. Kedves utolsó válaszoló! A te linkednél pedig kicsordult a könnyem.. Hihetetlen :(
2010. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!