Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamarosan ivartalanítva lesz...

Hamarosan ivartalanítva lesz a 2 kan kutyám, lehet hogy az alábbi rossz szokásokat abbahagyják?

Figyelt kérdés

Mikor megjövök és meglátják az autót, egyből féltékenyek lesznek egymásra és morogni kezdenek, néha marják egymás nyakát, persze nem izomból harapnak bele..

Meg állandóan egymást hágják, mintha tele lenne a tökük és nem tudnák levezetni a feszültséget..

Mindent összevizelnek, és ha az egyik jelölt akkor a másiknak is rá kell vizelni és nagyon büdös(az állatorvos azt mondta utána nem lesz büdös és nem is fognak olyan sokat jelölni mivel nem érzi a "hatását"


2014. aug. 2. 11:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Sippara, ha neked nem tetszik a beszélgetés, neked kell elhagynod az oldalt, ugyanis nem te tetted fel a kérdést, nem utasíthatod arra a kérdezőt hogy fejezze be azt amit kérdezett! Nem tudom mi bajotok van azzal ha valaki nevelési tanácsokat kér olyan oldalon ahol reményei szerint tapasztalt válaszokat fog kapni. Ő legalább szeretné jobban tartani a kutyáit! Én teljesen megértem őt.
2014. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ennyi...most ha abszolút szarnék rájuk akkor miért kérdeznék a gyakorikérdések kutyás topikjába?
2014. aug. 2. 18:27
 23/28 sippara ***** válasza:
0%

"Ő legalább szeretné jobban tartani a kutyáit!"


Nem. Aki szeretné jobban tartani a kutyáit, annak mindenféle bunkó felhang nélkül szoktunk (szoktam) segíteni. A kérdező azt szerette volna megtudni, hogy az ivartalanítás pótolhatja-e a nevelést, foglalkozást. Erre a válasz nem, ugyanis műtétről beszélünk, nem agymosásról.

2014. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem akarom én őket nevelni...annyit kérdeztem lehet e valami hatással a viselkedésükre ez a beavatkozás...nem értem mit vered itt magad?? Mi rosszat tettem én ellened?
2014. aug. 2. 19:27
 25/28 sippara ***** válasza:
Ellenem semmit. Csak eszméletlenül birizgálja az agyam a tény, hogy kutyája és gyereke tényleg bárkinek lehet.
2014. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

De várjá várjá :D Na mond mit kéne velük csinálnom anya?

Megjövök megsimogatom őket bemegyek a lakásba és teszem a dolgom..akinek kutyája van az 90%-ban ezt csinálja...este meg kimegyek megetetni őket.

Most akkor én rossz gazda vagyok?

Szerinte inkább te vagy a rossz gazda! :)

Itt ülsz a gép előtt míg a kutyád odakint depizik, mindjárt öngyi lesz. Na húzás van gyorsan kifelé foglalkozni a kutyával :D

2014. aug. 2. 19:39
 27/28 sippara ***** válasza:

"akinek kutyája van az 90%-ban ezt csinálja"


Érdekes, az általam ismert kutyák kilencven százaléka napi 2-4 órát sétál és/vagy dolgozik.


"Itt ülsz a gép előtt míg a kutyád odakint depizik, mindjárt öngyi lesz."


Odakint? Itt fekszik, alszik mindkettő mellettem, ma már mentünk sacc két órát, este még vacsora előtt megyünk egy nagyobb kört, ha továbbra is így zuhog, akkor egy valamivel kisebbet, aztán hazaérve tanulunk még valamit. Egyéb megjegyzés?

2014. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Figyeljél édes nincs több megjegyzésem, leszel a csajom?

Gyere aztán ketten megneveljük őket. És szigorúan csak a kutyusok érdekében!

2014. aug. 2. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!