Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív kutya SOS?

Agresszív kutya SOS?

Figyelt kérdés
Beteg a kutyusom, tegnap még evett, ma már ki sem jön a házából, vicsorít, morog :( Holnap vinném állatorvoshoz, viszont be kéne tenni a szállítóboxba. Hogyan tudnám anélkül betenni, hogy ne harapjon meg? Sedalin kizárva, már az ételt sem fogadja el. Köszönöm a mihamarabbi válaszokat

2014. aug. 17. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora a kutya..ha valahogy finoman rá tudnál tenni egy szájkosarat onnan egy erős férfi akármekkora is a kutya tudja mozgatni. A kutya egyetlen fegyvere ami veszéjes az emberre az gyakorlatilag a harapás marcangolás.
2014. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Ha karcag közeli vagy én belerakom neked abba a boxba.
2014. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
próbáljatok pokróccal közelíteni, azt ráteríteni a fejére, és úgy talán ki lehet szedni a házából harapás nélkül
2014. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nem vagyok Karcag közeli, Hajdú-biharban lakok egy kisebb faluban :( Itteni állatorvost nem akarok kihívni, mert egyrészt félnének tőle, másrészt pedig úgyis az altatást javasolnák, azt meg semmiképp nem akarom. Egy 10 év körüli puli jellegű kanról van szó, ingatag a járása, étvágytalan, van hogy nem bír felállni, csak a holnap délutánt érje meg h el tudjam vinni a dokihoz...szájkosár kilőve, már ha a kenneléhez közelítek morog, vicsorít :( szereztem Sedalin-t, de azt se tudom már mibe próbáljam holnap belerakni hogy megegye...kutyatáp, macskakonzerv, főtt tojás mind kilőve4 :( tegnap még a májkrémet megette de már az sem kell neki :(
2014. aug. 17. 12:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hurkosbot kellene..ami sintéreknek is van. Bármennyire is kellemetlen neked és neki más megoldás nincsen ha szépen nem megy akkor megy durván..nehogymár egy puli kicsesszen veled.

Így is szenved már..nem fogsz ezzel belegázolni a lelkébe ne aggódj jobb lesz neki.

2014. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már én is gondoltam a befogóbotra, lehet nem marad más megoldás
2014. aug. 17. 12:58
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem veszett?
2014. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nemigen látok más megoldást..hiába hívod nem jön ki, étellel sem lehet kicsalogatni. Nem véletlen hogy az állat befogók is sintérek ilyent használnak amikor egy kutya egy kis helyen bevédi magát és nem akar kijönni. Szerezz egy ilyen botot minél előbb legyél túl rajta és neked is és a kutyának is jobb lesz ha megkapja kezelést és meggyógyul.
2014. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem, csak gondolom nagyon fáj vmije és ezért agresszív :( holnap megpróbálom még csirkemájban vagy kolbászba rakni a Sedalint, hátha...ha nem, akkor marad a befogóbot. Csak nem tudom honnan szerezzek, itt sintér sincs h kölcsönkérjem
2014. aug. 17. 14:05
 10/14 anonim ***** válasza:

Esetleg nem lehet állatvédőket felhívni, hogy segítsenek betenni a kutyát a boxba? Szerintem ők segítenének.

Nálunk az állatkórháznál működik mentőszolgálat is, és kijönnek a kutyáért, ha a gazdi nem tudja bevinni. Egy telefont megérne nem? Hátha ott is van valami hasonló.

2014. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!