Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív kutya SOS?

Agresszív kutya SOS?

Figyelt kérdés
Beteg a kutyusom, tegnap még evett, ma már ki sem jön a házából, vicsorít, morog :( Holnap vinném állatorvoshoz, viszont be kéne tenni a szállítóboxba. Hogyan tudnám anélkül betenni, hogy ne harapjon meg? Sedalin kizárva, már az ételt sem fogadja el. Köszönöm a mihamarabbi válaszokat

2014. aug. 17. 12:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tegnap már egy menhelyi segítővel próbáltuk, több ilyen kutyát látott már mint én, egy bot segítségével a nyakába akarta rakni a pórázt h hurkot csináljon belőle és úgy kihúzzuk, de támadta a botot, képtelenség volt a nyakába rakni :( így maradtunk a sedalinnál, hátha sikerül beadni neki holnap. Meg hoz befogóbotot a biztonság kedvéért, vagy tényleg rádobunk egy pokrócot és kihúzzuk
2014. aug. 17. 16:09
 12/14 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Majd írj, hogy mi van vele...amúgy a heggesztőkesztyűt nem tudja átharapni, és egy takarót ráraktok, meg is van a befogás...
2014. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nemrég jöttem a dokitól. Vettem csirkemájat, bele a sedalint, 5 perc múlva kiütötte :) nem mozgolodott, a hazautat is jol tűrte. Ödémás lett a heréje, kapott valószínű ez okozta az inherültséget, kapott antibiotikum injekciót, remélem használni fog. Köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 18. 22:16
 14/14 A kérdező kommentje:
-kapott
2014. aug. 18. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!