Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miről ismerek fel egy 4hetes...

Miről ismerek fel egy 4hetes amstaff kölyköt?

Figyelt kérdés

jellegzetességeket leírná valaki? mire figyeljek vétel előtt?

tudom, ha törszkönyvel venném nem lenne ilyen dolgom, meg nem éri meg olyan kutyát venni aminek nincs tk-je...nem ilyen válaszokat várok, hanem rendes, kérdésemre megfelelő választ! köszönöm előre a megértő embereknek a válaszát!


2014. aug. 22. 10:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
pl arra odafigyelhetnél, hogy nem veszel 4 hetes kölyköt, mert törvény szerint is tilos 8 hetes kora előtt elválasztani az anyakutyától.
2014. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
aztán miért akarod te megállapítani egy 4 hetes kölyökről hogy amstaff e amikor még 4 hétig az anyjával kell lennie?
2014. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs törzskönyve, nem amstaff, úgyhogy semmiről :)
2014. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem nyomo.roncok...az senkit nem érdekelt hogy még 4hétig az anyjával kell lennie, hanem, hogy miről tudom felismerni!
2014. aug. 22. 11:07
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
Kedves kérdező! Vannak erre speciális könyvek, pl. a gazdiképző kisokos, amiben megvannak a fajta standart beli leírásai. Ha azt kitanulod, akkor meg tudod állapítani. Valamint nézegess neves tenyésztő képeit (pl 4 hetes bébikről) és akkor talán meg tudod állapítani :)
2014. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg, mi vagyunk a nyomoroncok, amikor te akarsz törvényt szegni... Egyébként azért írtam, hogy törzskönyv nélkül sehogy, mert a kutya, aminek nincs tk-ja, ugyan fajtatiszta (mint az össze többi kutya a világon) épp csak nem fajtatiszta :) ha megveszed szerencsétlen kutyát kb 20000 forintért, legalább annyit tegyél meg, hogy ivartalanítod és nem leszel szaporító, mint akitől veszed..
2014. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, Elírtam, szóval a tk nélküli fajtiszta, mint az összes kutya. Bár nem hiszem, hogy érdekelt, kedves kérdező..
2014. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

értem én, hogy mit akartok mondani, mert ennyit még én is tudtam!

#5 válaszoló,köszönöm a válaszod, küldenél egy linket ilyen oldalről ahol leírják a standard tulajdonságát a kutyának!

2014. aug. 22. 11:19
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

5 ös vagyok :) Persze :) [link]

Ezen az oldalon szinte az összes fajtának megtalálod a leírását. Ha kell még valami nyugodtan írj privátban :)

2014. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki sajnálja a pénzt fajtatiszta kutyára az hozzon el a menhelyről… gondolom az okos telefonod sem fake……

Nem értem az ilyen buta embereket

2014. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!