Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miről ismerek fel egy 4hetes...

Miről ismerek fel egy 4hetes amstaff kölyköt?

Figyelt kérdés

jellegzetességeket leírná valaki? mire figyeljek vétel előtt?

tudom, ha törszkönyvel venném nem lenne ilyen dolgom, meg nem éri meg olyan kutyát venni aminek nincs tk-je...nem ilyen válaszokat várok, hanem rendes, kérdésemre megfelelő választ! köszönöm előre a megértő embereknek a válaszát!


2014. aug. 22. 10:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol élsz, de akkor keress a "környéken" menhelyet, fajtamentőket, és beszéld meg velük, hogy te milyen messze laksz. Szoktak tudni segíteni a szállításban. Sajnos nagyon sok kóbor, leadott kutya van, így mindig megpróbálnak tenni azért, hogy a kutyáknak *rendes* otthona legyen. Ha ez azt jelenti, hogy kocsival szállítani kell, akkor megpróbálják megoldani. Ne add fel, szerintem egy telefont ugyanúgy megér, mint a 4 hetes amstaffot áruló ember! :)
2014. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Kliszta ***** válasza:
100%

2014-ben, az internet, a Facebook koraban ugyan mit szamit, hogy falun laksz, vagy milyen messze a tenyeszto/menhely?

Mi Debrecenben laktunk, Paksrol vettuk a kutyankat (tenyesztotol), utana ideiglenes befogadok voltunk, az egyik kutyat Debrecenbol Szeged melle adtuk orokbe, es ugy sikerult megoldani a fuvart, hogy senkinek nem kerult penzbe.

Ugyhogy hajra, menj a facebookra, es menhelyeken kivul nezz szet fajtamentoknel is. Linkelek parat, de ezeken kivul is sok helyen vannak bulltipusuak, kicsik is, sajnos.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Na látom nem olvastad hogy mit írtaM, ám kösz! Szerbiában élek!!!! Az messze nem Magyarország!
2014. aug. 25. 13:24
 24/24 Kliszta ***** válasza:

De olvastam. De tudtommal ott is van facebook is, es utak is, amin az autok el tudnak jutni A pontbol B pontba.

Nem mindenki, de sokan adnak orokbe kulfoldre is. Mar ha nalatok nem talalsz kutyat.

2014. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!