Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Görkorival kutyasétáltatás?

Görkorival kutyasétáltatás?

Figyelt kérdés

Terrier keverék kutyus tehát nem nagy, el nem rántana, csak nagyon mozgékony, elképesztő energiamennyiséggel, ezért gondoltam intenzívebb mozgásformára, mint a sétáltatás. Szerintetek, beválhat a görkorival sétáltatás?


Bicikliúton mennénk, a bicikliforgalom kicsi, inkább az autós forgalom jelentős. Külvárosi terület, cégtelephelyek vannak inkább, most így hirtelen összeszámolva kb. 5 kutyás telephely mellett haladnánk el.Vannak lejtősebb részek, de ott legrosszabb esetben a füvön mellette is tudnék közlekedni, és nem lejt nagyon.


A kutyus meg van tanítva hogy láb mellett kell sétálnia, de ha előre engedem is csak laza pórázzal közlekedik.


Utoljára 5 évvel ezelőtt (most 21 vagyok) volt a lábamon görkorcsolya, akkor a göröngyös úton is jól boldogultam, nem gondolom hogy most a bicikliút kihívás lenne. Egyébként hallgat rám a kutyus, tehát megállna ha kérem.


Görkorit egyébként hol érdemes venni? Elsősorban Tesco-ban gondoltam (Decathlon stb 80 km-es távon belül nincs). Ha akkor a bolhapiacos görkori megfelelt, talán most sem lesz gond egy új korival.


Vélemények? esetleg mire érdemes odafigyelni?


2014. aug. 22. 19:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem tetszene neki:DD
2014. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!