Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya fajtát legérdemes...

Melyik kutya fajtát legérdemesebb tenyézteni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 06:40
1 2 3 4
 11/38 Akiteki ***** válasza:
100%
Így van, biztasd még egy kicsit, hátha van még hely néhány gyepmesteri telepen. Gondolom szintén szaporítod ezerrel a selejtet.
2014. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
0%

-.-

Tenyészteni akar és nem szaporítani!

Valahol mindenki el kell kezdje, és ha neki ez lenne az első éve, akkor minden megtesz érte.

Ki tudja... 20-30 év múlva talán mindenki tőle akar venni.

2014. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
60%

Te idióta En nem azt mondtam hogy nem dolgozol!!!!

Én a fajtában lévő munkáról beszélek ami nem kevés…

2014. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

38%-os milyen munkáról beszélsz??

Én jobban értek a tenyésztéshez pedig 15 vagyok

2014. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%

De mondta a kérdező, hogy tenyészteni akar, a munkája mellett. És feltett egy pofon egyszerű kérdést, amire jól leugatták... Ennyit a kedvességről.

Utolsó az én kommentem előtt: Oké, akkor adj tippeket a kérdezőnek kritika helyett.

2014. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítcséget.

velük meg nemis foglalkozok mert biztos nem volt gyerek szobàjuk. :)

2014. aug. 29. 16:00
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hagyjuk már az álszentkedést... Aki tenyésztővé akar válni, nem azzal startol, hogy "melyik kutyafajtát jövedelmező tenyészteni, meg melyik az amelyik nem döglik bele, ha évente kétszer felcsináltatom és elletem agyba-főbe, ész nélkül". Annyira nyilvánvaló, hogy a kérdező csak a pénzre utazik, hogy az már nevetséges.


Jogos a kérdés, ha valaki azt hinné, hogy nem úgy van ahogy írom: hogyan akar a kérdező tenyésztővé válni, ha még csak azt sem tudja milyen kutyafajtával akar foglalkozni? Akkor vajon mi "motiválja", hogy szaporítson? Nem sok ész kell hozzá, hogy rájöjjön bárki is...


Aki komolyan akarja ezt csinálni, az kezdésképp eltolja a seggét kutyakiállításokra, a tenyésztőkkel diskurál, szakirodalmat olvas, meg még lehetne sorolni. És ahogy az eddigi kommentekből levettem, még egyik sem történt meg.

2014. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%
-.- Ma már egy normális kérdést nem lehet kiírni, anélkül, hogy valaki leugatna valakit.
2014. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe nem volt semmiféle normális.

Valaki pénzt akár húzni egy fajtából.

Nem a fajta iránti tiszteletből és szeretetből teszi hanem a pénz miatt.

2014. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
sajnos hosszú évekbe telt, de nem, most már nem lehet ilyen kérdést kiírni anélkül, hogy lehurrognák a kérdezőt. mert most már hálistennek főleg jóérzésű, felvilágosult kutyabarátok válaszolgatnak a GYIK-en
2014. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!