Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya fajtát legérdemes...

Melyik kutya fajtát legérdemesebb tenyézteni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 06:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy csak egy középiskolás kiskamasz hisztizik itt. Így már minden világos :)
2014. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
59%
Légyszi írd meg a neved, hogy tudjam kihez ne vigyem soha a kutyámat.
2014. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Kiskamasz mi??

szerintem pont te vagy az.nemkéne itt szégyeníteni magad .szerintem sorba ássàtok el magatokat.


és megint csak ítélkeztek és nemis ismertek hàt vicces szànalmasak vagytok

2014. aug. 31. 17:59
 34/38 anonim ***** válasza:
Tudod, az írásodból végig az jött le, hogy hiányzik belőled egy igen kulcsfontosságú tulajdonság. Ez pedig az alázat. Enélkül te, picinyem, nemhogy tenyésztő, de még állatorvos sem leszel soha az életben. De én őszintén kívánom neked, hogy bejuss az állatorvosira. Legalább rádöbbensz majd, hogy lehet nem mi voltunk itt a hülyék. Mert most úgy viselkedsz, mint egy 4 éves kislány, aki nem kapta meg a Barbie-t. Észre kéne venni, hogy a Barbie-ért le kell tenni valamit az asztalra, nem csak kígyót-békát köpködni. Fel kellene nőni.
2014. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Szerintem pont te vagy az aki nekem esett és ne másba keresd a hibàt én csak egy kérdést raktam fel ti meg ok nélkül lebecsültök.. én nem vitàzok többet mert annyit nem érsz. én legalàbb viszem valamire az életbe mert ahogy làtom te nem vitted sokra mert nincs jobb dolgod mint itt sértegedni màsokat. szóval nézz magadba na pà :)
2014. aug. 31. 18:45
 36/38 anonim ***** válasza:

egy kérdést, ami a humán analógiában kb így hangzik: "hogyan lehet legkönnyebben kislányokkal ismerkedni?"

utána hiába próbál bárki magyarázkodni, hogy csak beszélgetni akar a kislányokkal, a vak is látja, hogy pedofil.

szóval hiába magyarázod a bizonyítványt, ez szaporítós kérdés, és egyetlen kommenteddel sem sikerült ezt cáfolnod.

2014. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjátok már a kérdezőt!

Semmi rosszat nem tett, csak kérdezett. Na meg a kiskamasz... csakis azt nevezhetnek így, aki folytatja az értelmetlen vitát...

2014. szept. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

még nem tett...

remélhetőleg nem kerül hozzá kutya és akkor nem is fog.

2014. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!