Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya fajtát legérdemes...

Melyik kutya fajtát legérdemesebb tenyézteni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 06:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

Mint mondta: Jó állása van.

És ha ennyire pénzellenes vagy, akkor mond: miért nem adnak fajtatiszta kutyát ingyen sehol?

2014. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Erősködő 38%-os, mégis hol írta a kérdező, hogy jó munkája van? Szerintem sehol. Párszor már meg lett válaszolva az is hogy miért nincs ingyen fajtatiszta kutya, ingyen okostelefon, ingyen Ferrari, ingyen luxuslakás. Nem fogjuk ezredjére leírni, keresd meg magad a választ.
2014. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
0%

22-es: a 7-esben:


Ha nem ismertek nem kell itélkezni ha azt se tudjátok ki vagyok. az ilyen tarcsa meg magànak. imàdom az àllatokat és képzeld te sz**rhàzi TUDOM MI AZ A MUNKA. ÉS LEHET TÖBBET DOLGOZOM MINT TE VALAHA!!! a kutya azért kell mert szeretem az állatokat és szeretnék tenyészteni. csak arra voltam kivàncsi még fajtàval érdemes amék nem olyan ami hamar betegszik.


Kimásoltam és nagybetűvel írtam.

2014. aug. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
70%
Nagybetűvel írtad, mégsem sikerült értelmezned a mondatot. Grat. Legalább olvasni tudj, ha már okoskodsz.
2014. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
Tény, hogy te csak vitatkozni akarsz, és nem a kérdésre válaszolsz.
2014. aug. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
86%

Itt nem a pénz a gond.

A szerelem nincs meg nem érted?????

Pénzt akar lehozni úgy hogy nem is tud semmit.

2014. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%
Olyant nem mondott, hogy nem tud semmit. Csak kérdi, hogy milyen állatka tetszene sok embernek, és milyen a nagyon nem elterjedt, ami jól bír dolgokat.
2014. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Akiteki ***** válasza:
70%
Igen. Ez már kimeríti a szaporítás bűntettét.
2014. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Amugy nem tudom te okos tojàs mire vered magad komolyan ha nem is ismersz.én egy kêrdést tettem fel amire rohadtul nem erre a vàlaszra szàmitottam nem tudom mért kell le oltani a màsikat.képzeld el nagyon imàdom az àllatokat és nemegyet tartok.A kutya meg jó hàzörzönek kell arra értettem hogy strapabiró. Tenyészteni nem azonnal akarom amint meg veszem hanem ha kiismertem. és ha màr annyira érdekell a rohadt munkàm akkor àllatorvosnak tanulok mellete pedig dolgozok is szoval a helyedbe csúnyàb el szégyelném magam mert ugy làtszik anyuci nem tanított jó modorra.
2014. aug. 31. 17:01
 30/38 A kérdező kommentje:
*csúnyàn
2014. aug. 31. 17:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!