Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ez? Adnak úgy TK-t...

Miért van ez? Adnak úgy TK-t hogy lehetséges nem is fajtiszta a kutya?

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm kutyája egy cavalier king charles spániel, de több mint valószinű hogy keverék, mert nem úgy néz ki mint az a kutyafajta, csak egy kicsit hasonlít rá. de mégis van TK-ja. ez a fajta kutya van nekem is TK nélkül, de ha nagyon akarnám megtudnám neki csináltatni mert a szüleinek megvan. és az én kutyám sokkal jobban hasonlít a fajtatisztára mint az ismerősömé. ha kértek képet küldök.
2014. aug. 30. 23:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Van neted. Kiírod az ismerősöd kutyájának adatait. A nevekre rákeresel. Nagy valószínűséggel lesz fotó az eb felmenőiről. Vagy a kennelnév alapján is rákereshetsz.
2014. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%
Úgy lehet tk-ja, hogy a tenyésztő kiváltja a számára. Amelyik ne váltja ki, az nem tenyésztő, hiszen mégis miért ne váltaná ki? Az 5000 Ft miatt? Vagy mert ellenőrizhatatlan származású kölyköket gyárt? Minek? Ez nem tenyésztő, kezdjük ott, és folytassuk ott, hogy a kutyád ki tudja, ki fia borja. Ami nem baj, mert a keverékek is jó kutyák, de ilyen helyről nem egészen etikus vásárolni, merthogy van elég tk nélküli kutya a menhelyeken, amiből lehet válogatni.
2014. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
de én tenyésztőtől vettem, a barátnőm vette rossz helyről
2014. szept. 3. 21:44
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted még mindig :))

Te vetted rossz helyről a szép kiskutyádat, mert nem adtak törzskönyvet hozzá.

Némelyek egészen eltávolodtak az eredeti kérdéstől. Beindultak a "nincs törzskönyv" -re .

2014. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
de adtak volna csak kértem hogy ne adjanak :D és amúgyis nagyonhamar elhoztam :D
2014. szept. 5. 21:35
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor duplán vétettél a GYIK etikett ellen :))
2014. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
nekem mind egy lenne ha nem is lenne fajtatiszta, mert akkor is az én kutyám és szeretem. de egyébként fajtatiszta
2014. szept. 5. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!