Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! 3 hónapos németjuhász...

SOS! 3 hónapos németjuhász allergiás tünetekkel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 3 hónapos németjuhászról lenne szó. Mióta hozzánk került, már meg voltak a tünetek, váladékos gyulladt fül, vörös has kiütésekkel, szüntelen vakarózás. Az első orvos bolha allergiára gyanakodott, nem vált be. A második a bűzmirigyére, amit ki is tisztított, kapott a fülére Surolan fülcseppet, a hasára Cortisone kenőcsöt,2 heti alkalmazásra. Sokkal szebb lett a füle is, és a hasa sem piros. Azonban pár kiütés megmaradt, piros szemölcsszerű, és mostmár a hónalján is megjelentek, ahonnan kihullott már a szőre is. A harmadik orvos megint kitisztította a bűzmirigyét, kapott szurit a vakaródzásra, újra kell kenni és csepegtetni, plusz Reparon kúpot ajánlott (ezt lehet kutyáknak?! ), de nem látok változást a bőrével kapcsolatban, és a vakarózás enyhült, de nem szűnt meg. Az doki is csak találgatni tud, mondta hogy kísérletezzek, mert bármire lehet allergiás. Tudom, hogy van allergiateszt, de azt jelenleg nem engedhetem meg magamnak. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2014. szept. 8. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megoldható, Pata doki
2014. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kutyakenőcsöt.Megszüntetni nem fogja a kiütéseket.De lehet hogy enyhítené.:)
2014. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még hányszor írod ki az esetedet?
2014. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első kérdés a tünetekre irányult, a második az etetésre. Miért nem görgetsz lejjebb, ha zavar, hogy kemény két kérdést feltettem a kutya érdekében? Ez legyen a legnagyobb problémád...
2014. szept. 9. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!