Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan kutyák megtámadnak ha...

A kan kutyák megtámadnak ha menstruálok?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni egy husky kant..De azt mondják kant ne, mert megérzi rajtam, képes megtámadni..Nem tudom hogy elképzelni ezt,mindenképpen ragaszkodom a kan kutyához...Mi az igaz?????
2014. szept. 10. 17:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

Ekkora baromságot még életemben nem hallottam...

Csak azt ne mond, hogy elhitted! A kan annyiban különbözik a szukától - az ivarszerven kívül persze - hogy többet pisil, és állítólag makacsabbak (én ezt nem érzem a sajátomon, rengeteg pofátlan szuka kutyát ismerek :) )

A Huskyt viszont gondold meg! Nem a menstruáció miatt, hanem azért mert a Husky nem kezdő kutyásnak való! Van oylan amely 10 km futással sem éri be egy napra, iszonyat mozgásigénnyel bírnak, és nem könnyen taníthatóak.

2014. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy is. Mond meg annak, aki ezt mondta, hogy hülyeséget beszél. :D Én legalábbis voltam még kutyasuliban is, ahol túlnyomórészt kanok vannak és élek, nem próbáltak megtámadni! :P
2014. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Oke, ez viszi a "nap baromsaga" dijat.

Nem is tudom hogy fogalmazzam meg... Megfogalmazom egyszeruen. A normalis lényeket nem erdekli a masik fajba tartozo, de veluk ellentetes lény neme, es a szexualis fogekonysaga.

Akiben felmerul az, hogy megis, az gondolja at, rendben van-e minden vele, gondolkodasugyileg....

2014. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Nekem két kan kutyám van (és mindig is azok voltak), és ez a feltételezés egy oltári hülyeség... Bocsánat... Butaság. :)
2014. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%
Mármint, mindig is kan kutyáim voltak, úgy értettem a zárójeles részt. :D
2014. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%
csak megszagol de nem fog neki tetszeni...
2014. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
28%

Nos, nagyon leszóltátok szegény kérdezőt, pedig nem teljesen alaptalan.

Természetesen a kan kutya nem akarja meghágni a menstruáló nőt, de a szokatlan erős szagra reagálhat agresszíven. Tehát egy olyan kutya, aki úgy szocializálódott, hogy nem volt a közelében nő, viselkedhet így.

2014. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

7, es a szokatlan eros szag miatt megtamadja a fuszeres sajtot, es a paprikaskrumplit... Persze. Majdnem elhittem.

Kutyat lattal mar, vagy csak kepen? -_-

2014. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%

Én csak saját magamból indulok ki: nő vagyok, mellesleg elég fiatal szóval nyilván mensturálok is, kan kutyám van, de ilyesmit még soha nem vettem észre, és eszembe sem jutott ilyen a vásárlásnál, hogy emiatt ne vegyek kant.

Volt már dologom idegen kutyával is, aki szintén kan volt, és nem volt kellően szocializálva, és semmi. Pedig sokat foglalkoztam vele is.

2014. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Értek a huskykhoz, csak eddig sosem volt még kanom. És rohadt nagy udvarom van elkerítve direkt kutyának, arról nem is beszélve hogy pár hónapja hagytam abba a minden esti 6 km futást. (azt meg hogy megtámadna, azt egy barátnőm mesélte, ő is mondta hogy ne vegyek kant, mert a német juhásza megtámadta) de köszönöm.
2014. szept. 10. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!