Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan kutyák megtámadnak ha...

A kan kutyák megtámadnak ha menstruálok?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni egy husky kant..De azt mondják kant ne, mert megérzi rajtam, képes megtámadni..Nem tudom hogy elképzelni ezt,mindenképpen ragaszkodom a kan kutyához...Mi az igaz?????
2014. szept. 10. 17:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
30%

Tessék, lehet engem is lepontozni az orvosi diplomámmal:

Igen megtámadhatnak bárkit, ha ismeretlen erős szaggal találkozhatnak. Nem támadnak, hanem támadhatnak. Igen, sajtszagra is. Ezen kár huzakodni, meg saját példával jönni.

Szövegértelmezésben kellene elmélyedni kissé.

Ingerlékenyebb kanok támadhatnak a menstruáló nő szagára, ha még nem találkoztak ezzel.

2014. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
23%

Ez rosszabb mint az ezotéria. Miért van mindenki lepontozva? Etológus vagyok, s higgyétek el, hogy az a helyes válasz amely szerint a kankutya igenis támadhat, ha idegen szagot érez. Semmi köze ennek a szexhez, nem a megtermékenyítésre alkalmas szukát érzékeli, hanem az idegenséget.

Természetesen az eleve ingerlékenyebb, gyengébb idegzetű, nők között nem mozgó kutyáknál fordulhat elő.

Úgy egyébként a kutyák párzó mozdulatokat tudnak tenni egy konyhaszékkel is, másik kannal, a gazdája lábával, s el is sülnek ilyenkor. De ez más történet.

2014. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de ha annyira menő vagy, hogy orvosi diplomád van, akkor miért ilyen hülye Bulémiás Makimajom nevet adsz magadnak? Nagyon vicces, de nem egy diplomásnak :p Én még csak egyetemre járok..de kétlem hogy szereznék valaha diplomát:dddd nem amúgy, csak bazi nehezen megy..

Na jó, akkor husky kanom lesz, akinek a Knut nevet választottam :3 remélem mindenkinek tetszik:)

2014. szept. 10. 17:46
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tenyésztőtől veszed! :) Biztos nem fog megtámadni, ha nő mellett nő fel, ne izgulj! :D
2014. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%
13-as a párzó mozdulatoknak semmi köze nincs a párzáshoz. :) Ez csak dominancia, és szukák is csinálják, legalább annyira, mint a kanok, ha nincsenek megnevelve rendesen. A kutyák ösztönlények, nem az élvezet miatt csinálják, és ez nem más csak neveletlenség.
2014. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
71%

Idegen szagrol beszelni egy haziallattal kapcsolatban, meg "megtamadhatja"...

Ahogy egy hasonloan elmes felvetesre irtam...

Es egy meteor is a fejunkre es_het_, a nyilt utcan.


Btw, kerdezo, ne hallgass a sok dipomas etologus kollegara, egyedul a fekete kutyak a veszelyesek.

2014. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%
Csak az etológusok és a diplomások harapnak (meg pontoznak le) menstruáló nőket. A kan kutyáktól nem kell félni! :))))
2014. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
89%
Bocs, én is etológus vagyok, konkrétan kutyákkal dolgoztam, és nem értek egyet a "kollégával". Meg nem is pontozok le senkit, őt sem. Ja és nő vagyok, és mindenféle helyen, pl. menhely, járőrtelep végeztem viselkedéstesztet kutyával, olyankor is, amikor menstruáltam. Maximum némi szaglászás volt. A "kolléga" legyen szíves konkrét adattal alátámasztani a véleményét, például publikációval. ;)
2014. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Platypus ***** válasza:
83%

Teljesen reális veszély, olyankor a legtöbb kutya nemtől függetlenül intenzíven érdeklődik és bármikor a lábad közé bökhet a fejével. Ennek általában ijedt sikkantás az eredménye és akár még a méltóságodon is csorba eshet :)

Az a kutya ami bármilyen idegen inger miatt képes megtámadni a gazdáját, az olyan súlyosan félre van nevelve hogy életveszélyes, akár menstruálsz, akár nem. Ehhez nagyon hülye és kitartó gazda kell, egy kutya sem lesz magától ilyen elmebeteg.


A kedves etológus kolléga nem tudom hogy milyen etológiával foglalkozik, de inkább tippelnék nyálkagombára mint kutyára. Esetleg keveri a kutyát az őzbakkal.

2014. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
40%

A lényeg a lényeg, a SAJÁT kutyád, aki kölyökkorától veled van, nem fog megtámadni menstruációd alatt.


Ui.: Én emberi lényként is megérzem néha a menstruáló nők szagát, gondolom olyanoknál lehet érezni, akik betétet használnak. Na, ha mellém ülne a buszon egy ilyen, engem is erősen ingerelne.

2014. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!