Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan kutyák megtámadnak ha...

A kan kutyák megtámadnak ha menstruálok?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni egy husky kant..De azt mondják kant ne, mert megérzi rajtam, képes megtámadni..Nem tudom hogy elképzelni ezt,mindenképpen ragaszkodom a kan kutyához...Mi az igaz?????
2014. szept. 10. 17:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
61%
Off: irtad, hogy nagy udvar van elkeritve a kutyanak. Ugye ez nem azt jelenti, hogy nem viszed naponta setalni, mert "ott a nagy udvar"?
2014. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
39%

Azt észrevettétek, hogy két tábor öli egymást, miközben ugyanazt mondja mind. Nincs reális vesz.

Az is vicces, hogy a kérdező az őt kvázi lehülyézők pártjára áll.


Nem kell tartanod ettől jobban, mint bármi mástól.

2014. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Imola Ágnes ***** válasza:
61%

1. Nem, ezért nem támad meg egy kutya sem. Ha támad, annak más az oka, nem a szagod.

2. Ha ez felmerül benned, akkor nem hiszem, hogy felkészültél egy kutyára.

3. HA kutyára fel is vagy készülve, nem hiszem, hogy a husky jó választás lenne.

4. Ha mégis kutyát vennél, akkor előtte alaposabban járd körbe a témát, mert így menhely lesz a vége szerencsétlen ebnek.

2014. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, attól még, hogy nagy udvarom van, fogom vinni sétáltatni naponta 2 órára. Fel vagyok rá készülve mint a huzat, a kutya minden tulajdonságát ismerem, tudom hogy nehezen nevelhető. Ha kifogásotok van, kérdezzetek a huskyról bármit, meg fogom tudni válaszolni. Hallottam már, hogy tenyésztőtől vegyük....de sajnos én nem onnan fogok szerezni. Van egy csaj, akinek több huskyja van és onnan lesz majd tavasszal. Nos, akkor ez most nem jó?
2014. szept. 11. 13:07
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem jo. Szaporito. Ha fajtatiszta kutyat akarsz, vegyel olyan helyrol, ahol a kutyak szurtek es torzskonyvvel igazolhato a fajtatisztasaguk. Vagy ha nem kell, hogy garantaltan fajtatiszta legyen, hozz ki egyet menhelyrol. Ne tamogasd a szaporitast.
2014. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Szar helyről ne vegyél "huskyt",mert nem huskyt kapsz és bajod is lesz bőven...A "van egy csaj.." nevezető kutyabeszerzési hely,pedig szar.


Feltűnően sok etológus lett hirtelen a gyakorin,pár héttel ezelőtt,még azt sem tudták itt egyesek,mi az az etológia. :D

Kedves szakmabeliek,hol publikáltatok és hány évesek vagytok,hogy ekkora etológiai szakértelemmel írtok?:D

2014. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
18. vagyok. 30+, Applied Animal Behaviour Science, ha már ennyire érdekel.
2014. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
68%

Nagyszüleimnél a két Kau keverék kan kutya nem támadott meg emiatt,pedig ritkán járunk ki.Inkább jobban kísérgettek minket,meg jobban szagolgattak,de soha egy agresszív megnyilvánulásuk nem volt!


Barátnődet valószínűleg teljesen más miatt támadta meg a saját kutyájuk,aki valószínű félre is volt nevelve.Csak mivel pont meg volt neki.Lehet ehhez kötötte!


Egy kutya akit kölyök kora óta JÓL nevelnek az nem támad rá a saját családjára,mert a kutyának mi a családja vagyunk.Ha emberre támad egy kutya annak OKA van. Nevelés hiányosság mindenképpen.Illetve olyat tehetett ami a kutya számára fenyegető lehetett.

2014. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm mindenkinek.
2014. szept. 14. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!