Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orokoltem egy hazat egy...

Orokoltem egy hazat egy rokonom utan, de nagy a telek és nincs kerites. Bekoltoznek a kutyaimmal. Kennel vagy lanc?

Figyelt kérdés
A haz bent van az erdoben, es nem igazan van penzem arra, hogy elkeritkezzem. Viszont nagyon jol jott ez a haz, mert 4 kutyammal eddig alberletben laktam, folyton panaszkodo szomszedokkal. Igy kikoltoznek abba a hazba, de be kell jarnom majd a varosba dolgozni (csak 5-6 órát vagyok el). Viszont a hazban nem akarom hagyni oket, mert at kell alakitgatni es veszelyes volna nekik. A rokonomnak is voltak kutyai, van 3 kennelje, a 4 kutya elferne siman (jo nagyok a kennelek). Vagy futolancon hagynam oket addig, szerintetek?
2014. szept. 24. 19:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Milyen villanypásztor az, amitől nem megy ki a kutya? Se alatta, se felette, se közte?


Én futóláncra tenném őket erre az időre, szerintem jobb, mint a kennel. Egyrészt nincs bezárva, másrészt többet tud mozogni.

2014. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Olyan, aminek a drótjai elég közel vannak a földhöz és egymáshoz. :) De nekem csak egy szál drót van a földtől 30 cm-re és maximálisan tiszteletben tartják a kutyák. Nem hülyék, ha egyszer-kétszer megcsípi őket, akkor nem próbálkoznak többet. Amúgy lehet a villanypásztorhoz szalagot vagy akár hálót is kapni, utóbbin még az apró baromfi se tud kimenni. Ettől függetlenül sokféle üzemzavar felléphet, tehát én sem tartom teljesen biztonságosnak. Illetve ha elborul a kutya agya valamitől, akkor akár a csípés ellenére is kimehet rajta lendületből, vagy ha elég gyors, akkor két impulzus között átcsusszanhat anélkül, hogy megcsapná.
2014. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!