Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vitázok egy szaporítoval mit...

Vitázok egy szaporítoval mit írjak neki?

Figyelt kérdés

jól megfogalmazott dolgot írjatok amitől rosszul érzi magát (egy tk-s szapi) nincsenek tesztjei ösze visza pároztat

utoljára ezt írta:

próbáld értelmezni a hirdetést először, a 60.e ft a hobbi ára egy utolsó putris vagy ki mondta neked vagy honnan veszed hogy nincsennek tesztjeik? teszteltetve vannak... haszonnal eladni meg keveset költök rájuk?? hát nem költök rájuk keveset és azt hogy milyen párosításokat csinálok szerintem sehol nincsen kőbe vésve.. lehet te fantáziátlan vagy de így jártál... tenyésztésre meg csak csipelt kutyát adok el...bár abszolult nem ismersz és nem is tudsz te semmit sem.. én itt befejeztem a társalgást mert undorító vagy.rohadj meg azt csinálok amit akarok évben 3 alom és ? nincs kőbevészve menyi lehet



#szaporító #szapotito #tk-s szapi
2014. okt. 2. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
szerintem arra lehetne rákérdezni, hogy hol vannak azok a bizonyos teszteredmények, amiről beszél? :) akkor egy kicsit talán visszavenne :)
2014. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Időpont ma 00:22

Mennyi idősen vettétek azt a kutyát?

2014. okt. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12 hetesen másnap el is vitük dokihoz és azt mondta sulyos diszplázia :( és nem él majd sokáig szerencsére még jól van
2014. okt. 4. 11:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Megröngenezte?
2014. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem csak megtapogadta
2014. okt. 5. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!