Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első (panelban tartott)...

Első (panelban tartott) kutyának milyen fajtát javasoltok?

Figyelt kérdés

Illetve összesen ez legalább a tizenegyedik kutyám (persze összesen nem annyi van), de most költöztünk, és lakásban még sosem tartottam. Mindent elolvastam, tudom, mire számítsak, de nincs tapasztalatom, mert minden kutyánk az udvaron "lakott" és az istállóban éjszakázott. Nem kellett séta sem nekik, akkora területük van, elvannak maguknak, ha mozogni akarnak (persze ez nem jelenti azt, labdázás, játék rengeteg volt és van)).

Mindenképpen kistestű kutya kéne, de olyan is, aki türelmes kezdő, ügyetlen gazdikkal. :)



2014. okt. 8. 16:34
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Okoska vagy utolsó. Nem csak a kuvasz meg a komondor kutya, léteznek kisebb fajták is, akik egy tanyán meghalnának. Egy bichon pl 1 hetet se bírna ki ridegtartással.
2014. nov. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Milyen fajtát vettél?
2015. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Nem vettem, befogadtam, egy keverék (valószínűleg tacskó és rottweiler) kölyköt. :)
2015. febr. 14. 19:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!