Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálsz amikor az utcán...

Mit csinálsz amikor az utcán (sétáltatás közben) hallod, hogy a kutyádról beszélnek? :D

Figyelt kérdés
pl: de aranyos,vagy valami:D
2010. jan. 23. 18:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
65%
19:49 te biztos pesti vagy...
2010. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok pesti csak pest melletti. Miért baj ez? Mindenki foglalkozzon a saját kutyájával. Én sem megyek csak úgy oda máséhoz és fogdosom meg állítok róla valótlan dolgokat!
2010. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%
Arról nem is beszélve hogy aki nem azt mondja rá hogy cuki az beszólokat hogy korcskeverék meg stb mert nekem "csak" mudim van nem menő kutyám...
2010. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
49%
Hát nekem ez elég meglepő amit pesten műveltek. Én mint falusi lány egyszer pesten megakartam simogatni egy kutyát,és a gazdája jól lecseszett. Köpni nyelni nem tudtam. Hát itt ilyen nincs. Sőt még beszélgetnek is az emberrel.
2010. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanaz vagyok. Aki beszól annak lekell tépni a tökeit, de aki aranyosnak találja a kutyát és megsimogatná nem tudom miért kell elküldeni.
2010. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nempesti lakos is beszélgetek, de ha úgy kezdi hogy elkezd beszélni a kutyámról valótlan dolgokat meg engedély nélkül odaküldi a gyerekét, vagy ő akarja megsimogatni vagy etetni akkor jó hogy nem állok vele szóba... Mert én kemény munkát fektettem a nevelésébe, és szabályosan közlekedtem vele. Aztán még az én kutyám lövik le ha valaki szempillantás alatt otterem és megsimogatja az én kutyém meg beléharap.. -.-" Ezek olyan gyorsak hogy időm sincs szólni, meg még nekem szólnak be hogy mit képzelek hogy nem engedem megsimogatni a kutyám. Nem kösz, elég nekem a család, meg a barátok... A kutyáim sem akarnak idegenekkel barátkozni úgyhogy nem fosztom meg semmitől őket... És nem hinném hogy nincs igazam. Miért kéne mással paroláznom? Szólnék én udvariasan hogy hagyjon békén, de olyan gyorsak hogy nincs időm...
2010. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom én csak őket akarom megóvni a csalódástól, hogy nem is aranyosak lelkükben az állataim xD
2010. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%
Nekem bullterrier kutyusom van. Amikor elsétálok a park mellet, az összes anyuka megfogja a gyerekét és azt mondja: " Ne menj oda, mert harapós a kutyus, ilyet láttál a tvben is" bizony ezt is hallottam már. És ezek nagyon rosszul esnek nekem. Nem tudják, hogy a kutyám megfelelően van szocializálva egészen kis kora óta. Ha ideges lenne egy szavamba kerül, és abbahagyja. Az embereknek túlságosan nagyon az előítéleteik. Apám is azt mondta, mielőtt megvettem a kutyust, hogy : Persze hogy nem bánt, azért ölnek meg 5 embert egy évben."
2010. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Már bocs de az én kutyáim is szocializáltak, iskolába meg versenyekre járunk. Azért barátságtalanok mert van erre hajlamuk én meg erősítetem bennük mert nekem így tetszik! Azonnal abbahagyják ha rájuk szólok, de épp az a poén hogy nem akarok cukikutyuskákat... Kutyás helyeken (tehát ahol azok annak akiket kedvelek) mindenkivel kedvesek... Egy bizalmatlan kutya még nem idegbeteg...
2010. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
én mosolygok, kedvesen nézek, ha megállnak megnézni akkor mondom, hogy nem harap és, hogy meg lehet simizni, egyébként nekem is goldenem van. :)
2010. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!