Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálsz amikor az utcán...

Mit csinálsz amikor az utcán (sétáltatás közben) hallod, hogy a kutyádról beszélnek? :D

Figyelt kérdés
pl: de aranyos,vagy valami:D
2010. jan. 23. 18:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

(Bullterrieres vagyok)


Én sem szeretném, ha kutyámat "lecukizzák", mert én nem cukiaranyosédeset szeretek, hanem egy kedves, hűséges kutyát, aki szeret, és tisztel engem. Viszont nekem az esik rosszul, hogy túl nagy az emberekben az előítélet, és úgy aggatnak jelzőket a kutyámra, hogy nem ismerik. Nem idegbeteg, ahogy a legtöbb filmben mutatják.

2010. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt megértem, nekem semmi bajom velük. Ismertem egyet aki fehér volt és piros szemű :O Az én kutyáim is mindig bántják mert egy ismeretlen fajta... :( Csak azt nem szeretem hogy mindenhol azt sugallják hogy egy jó, szocializált kutya csakis olyan lehet aki imádja az egész világot...
2010. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: Nekem az uszkárunkat dícsérték mindig, de sajnos már nincs velük, csak a hamvai:(

De arra leszek kíváncsi, mikor meglesz a kopaszkutyusom, hogy vajon rá miket fognak mondani az emberek. De amúgy szerintem 90%-ban fújolni fognak rá...de akkor biztos Én is megmondom a magamét nekik. De azért remélem nem így lesz:)

2010. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem aki szereti a kutyákat, annak hogy nem tetszhet egy kutya.Én világ életemben minden kutyát szépnek tartottam, és tényleg különbség nélkül.
2010. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a kutyákat de nem tetszik mindegyik, de ez csak annyit takar hogy nekem nem kell, de amúgy nagyon jól elvagyok egy olyannal is aki nem tetszik. Akik nekem beszólnak azok nem kutyások, csak ilyen bunkó suhancok! Igazi kutyások nem szoktak beszólni, vagy legalábbis nem hangosan (mert hát ugye ott meg a verseny dúl hogy az én fajtám a legjobb)
2010. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy Magyar Vizslám van. Kis korába mindenki oda nyúlkált simogatni mert jaj de cuki ráncos homlokú kiskutya. (Am én se szerettem hogy kérdezés nélkül mindenki simogatta volna - tisztelet a kivételnek-) Sztem ez nem jó a kutyának hogy mindenkivel haverkodik. (idegennel) Nem az volt a célom hogy most egy antiszocializált kutyám legyen de azért nem kell hogy mindenki nyakába bele ugorjon.(sztem)

Most már nem nagyon simogatják inkább megkerülik a villanyoszlopot. Vagy besétál inkább a bozótba (ilyenre is volt példa) De én ezt nem is bánom. Am szokták mondani hogy de szép vizsla, vagy milyen okos (ez persze nagyon jól esik) :D

2010. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy fehér mudim van és mindenkinek nagyon tetszik, aranyosnak tartják! Örülök, ha másoknak is tetszik, mert ezzel hozzájárulok a fajta és a kultúrált kutyatartás népszerűsítéséhez.
2010. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Keverék kutyám van, valószínűleg tacskóxlabrador.(ezt hogy sikerült?!) A falra mászok, amikor a 4 éves kutyát kölyök "a barátok köztben is ilyen van" kutyának nézik.
2010. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!