Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális egy jól nevelt...

Ez normális egy jól nevelt kutyától? Cesar Millan videó

Figyelt kérdés

Még nincs kutyusom, de szeretnék majd, úgyhogy sok videót nézek és tájékozódok a neten, hogy majd felkészült legyek. Ebben a Cesar Millan videóban az ételféltésről van szó, de 14:24-nél, mikor a fejét a kutyája táljához rakja, a kutya rámorog. Ez normális dolog? Eltűrhető?


http://www.youtube.com/watch?v=MTxSrfWYjW0


2014. okt. 18. 22:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na igen, a bull típusú kutyák alapból ilyenek, az enyém is folyton ijesztő hangokat ad. Ha párommal vadulnak, ott egész komoly csatazajt tud előadni, eleinte meg is ijedtem, hogy mi van, ha elszáll az agya, és a nagy pörgés közben odaharap egy igazit, de semmi, ő így játszik. Csak a hang alapján én is az életemet védeném elsősorban, eszembe nem jutna, hogy ez nem komoly. Szóval azért a hörgés-morgás nem ilyen fekete-fehér dolog, hogy vagy morog, és akkor rossz, vagy nem, és akkor jó. Meg kell érteni, hogy mikor mit közöl azzal a morgással.
2014. okt. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök jókat írtak a többiek, de amúgy szerintem is a többi kutyának szólt a morgás. És az is tény, hogy a bull típusú kutyák ill. terrierek mindent intenzívebben élnek meg, intenzívebben reagálnak. Pl.az enyém nagyon figyelte a gyerekeket, eleinte azt hittem, valami rossz élménye volt velük, de nem, csak imádja őket, és minden érdekes dologra intenzívebben reagál.
2014. okt. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!