Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor kezd és milyen gyakran...

Mikor kezd és milyen gyakran tüzel a Basset Hound szuka, mik a 'jelei'? Mikor pároztatható, mennyi ideig vemhes? Kell-e segítség neki az ellésnél?

Figyelt kérdés

Még mindennek előtte állunk, időben szeretnék tájékozódni..

Még néhány kérdés: Mivel célszerű táplálni (táp, és maradék) a vemhes kutyust és utána a piciket?


2010. jan. 24. 20:47
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
57%

"Eddig minden kölyökre már hetekkel a megszületése előtt többszörös túljelentkezés volt." Ez a naivitás tetőfoka. Az ÖSSZES menhelyi kutyára ezt mondták valaha! Igen, lett is gazdájuk, aztán egy jó részük hoppááááááááá, mégis sittre került! :O Milyen érdekes, pedig rájuk is túljelentkezés volt! Azzzz.

Jéééé és neked kialakult "vevőköröd" van? Hát mi vagy teeeee valami kutyagyáros? Hogy ilyen nagyüzemben nyomod? Nagyon rossz helyen akarod az igazad bizonygatni, mi itt az ilyen embereket nagyon nem toleráljuk, mocskos szaporító!

2011. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
66%

A Tiszteletes Retrospektíve hozzám címzett privát levele, lássátok, egy szaporítótól mennyi ész futja (cenzúrázott változat):

"te a személyiségzavaros szociopata tipikus esete vagy!

van gyereked? Egészséges? A terhesség alatt minden szűrést

elvégeztél? Neeem? Akkor miért osztod az észt, te f*stalicska. OLyan

sötét vagy...sajnálom a kutyádat, ha van.

ti azt hiszitek csak a tenyésztőmaffiának van joga tenyészteni? a

telibeb@szott maffiás k*rv@ anyátokat!"


Nos, intelligenciából látom nem sok jutott. :( De legalább választékosan tud káromkodni. És pszichiátriában használatos kifejezésekkel dobálózni. :)

Egyébként ráéreztél, kedves, ha genetikai selejt lennék, nem szaporodnék. :) Egyelőre csak azért nincs gyerekem, mert nem találtam olyan tenyészkant, akit alkalmasnak találnék a paramétereimhez. :) Tudod, nálam a férfiakat illetően is olyan magas a mérce, mint amilyen magas lenne akkor, ha ivaros lenne a törzskönyves kutyám és tenyésztenék. :)

2011. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 retrospektive ***** válasza:
0%

ez jó hír,hogy nincs gyereked. Ebből a változatból egy is sok. Kérlek tartsd meg ezt a jó szokásodat, és ne gyarapítsd az Iq-lightosok táborát.A másik hsz-re: Nem is kell, hogy toleráljatok,én nem is szeretnék ilyen síkagyú beteglelkű társasághoz tartozni. A kutyagyár fogalmat eddig nem ismertem.Ebből a kifejezésedből is látszik, hogy te a kutyát nem érző élőlénynek tartod, hanem munkadarabnak!! Freudi elszólás. A vevőkör azt jelenti, hogy egymásnak ajánlják,akik már tőlem vetek kiskutyát. és megbíznak bennem, mert tőlem "mocskos szaporító" létemre egészséges, jó felépítésű kölyköket, gondosan, ápoltan.

A rossz hírem számotokra,hogy mi kutyabarátok egyre többen vagyunk, és most úgy néz ki talán állami szinten is odafigyelnek ránk. Sajnos ti ebbe a körbe nem fértek bele, de nem baj, majd áttértek kenguru, vagy kacsacsőrű emlős vonalra. Jobbulást kívánok a torz személyiségeteknek.

2011. febr. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
91%

Ez a szerencsétlen tipikus esete az autópályás viccnek: "Mit egy, mindenki!" :)

Ezekszerint nem csak engem tüntet ki a privát agymenéseivel. Szerintem kár vele foglalkozni.


"maffia" ROTFL

2011. febr. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 retrospektive ***** válasza:
0%

Szerintem sem velem kéne foglalkozni. Én a magam módján továbbra is támogatom a kutyák ügyét, adó 1% , adományok, stb. Nekem még egyetlen kutyusom sem kötött ki menhelyen!

Ti lenétek a Mindenki, kb 6 ember? Önálló gondolatotok egy sincs, egymás hülyeségeit másoljátok.

Nagyon idevág az a híres mondás, hogy "minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem a kutyámat":)

Ti lennétek a jövő nagy állatvédői?

Mert akkor rosszabb a helyzet, mint gondoltam.

Szerencsére nálatok, unatkozó aranyifjaknál, ez is ugyanolyan divat, mint a többi "ideológia"

Legközelebb Emósok lesztek, és aki nem Emós, az szembemegy a trenddel...

Amikor a butaság ambícióval párosul, nagyon szerencsétlen párosítás.

De azért hajrá. nézzétek továbbra is a Megaszart, X traktort. Utoljára voltam, remélem a Bassett tulajdonosnak tudtam segíteni. Ti meg... Egy Fradi nótával búcsúzom " Egy-sze-rűen Senkik vagy-tok, Hej! Hej!"

2011. febr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%
Azon még nem gondolkodtál el hogy benned van a hiba? xD Szent ég! Az ilyen emberektől fordul fel a gyomrom.. Ha annyira biztos vagy az igazadban akkor inkább hallgass el!
2011. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
2011. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%
Ne küldj neki ilyen cikkeket! Ez a kutyamaffia propagandája, nem hallottad?! ;) Szegénynek üldözési mániája van megspékelve egy kifacsarodott értékrenddel.
2011. febr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ez hülyeség mért ne pároztathatná? én is pároztatni akarom a törzskönyves basset kanomat csak épp nincs hozzá szuka. Nem feltétlen szaporotio meg igy meg ugy.Majd kitapasztalja.Meg ez a mondat a tenyésztök szaporitsanak csak'' semmi közöd hozzá,hogy ö mit akar csinálni a kölykökkel ergo nincs okod lehurogni. nem a te kutyád akkor nem tök mind1? lemerem fogadni hogy itt a válasz adok 80%-nak valami utcai vegyes van
2011. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm, hogy Te is hozzászóltál :)

Remélem találsz egy megfelelő lányt a kutyusod mellé és minden kiskutya egészséges lesz na és persze szerető gazdira lelnek!! :) Hajrá

2011. márc. 11. 21:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!