Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor kezd és milyen gyakran...

Mikor kezd és milyen gyakran tüzel a Basset Hound szuka, mik a 'jelei'? Mikor pároztatható, mennyi ideig vemhes? Kell-e segítség neki az ellésnél?

Figyelt kérdés

Még mindennek előtte állunk, időben szeretnék tájékozódni..

Még néhány kérdés: Mivel célszerű táplálni (táp, és maradék) a vemhes kutyust és utána a piciket?


2010. jan. 24. 20:47
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Jól mondod, ezeket ilyen esetben csak remélni lehet. Normális esetben ezt nem reméli az ember, hanem mindent megtesz annak érdekében, hogy ez így legyen. Csak ez sok pénz, energia, és munka, amit ti nem is akartok rászánni.
2011. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:

"amit ti nem is akartok rászánni" - ezt te most honnan veszed??? Ugyan honnan tudod, hogy mennyi pénzem és időm van a kutyámra?

Megnyugtatlak, nem küzdök anyagi problémákkal és bármit meg tudok adni a kutyámnak, amire csak szüksége van-lesz (minőségi táp, szükséges orvosi kezelés, játék, gondoskodás, SZERETET) Utóbbi belőled nyilván hiányzik :D

Az én kutyámat nem kell sajnálni!!

2011. márc. 11. 22:29
 53/58 retrospektive ***** válasza:
0%

Azt ígértem, hogy befejezem, de egy ismerősöm, aki szintén kutyacsonkító, bírálta a hsz-omat. Tetszett az utolsó válaszod, hogy az illetőből hiányzik a Szeretet. Ez így van. Ezek lelki nyomoroncok, remélem ezek ellen is születik valami törvény, és eltiltják őket a kutyatartástól.


Ennyit a hülyékről. Szívesen beszélgetnék veled privátban, 2 hónapja születtek kiskutyáim / Basset/

Imádom őket:)

Most nyilván megkapjuk, hogy "mocskos szaporítók vagyunk" De jusson eszedbe egy kínai közmondás: " Ha egy hitvány ember megsért, az épp olyan felemelő érzés, mint amikor egy becsületes ember megdícsér" :)

Üdv: retrospektíve

2011. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:
:)
2011. márc. 27. 12:35
 55/58 anonim ***** válasza:
89%

A kutyacsonkító vagyok! :D Haggyad mán magadat Retrospektíve, te meg azzal csonkítottad meg a szukádat, hogy leelletted, mégis a hozzáértésed következtében meghalt a 9-ből 6 kölyök, majdnem a szukád is ráment és őt is ki kellett pakolni végül! :D Az én kutyám legalább ettől meg lett kímélve és anélkül lett kipakolva, hogy leszívta volna a vemhesség és a szoptatás. :)

Ez is érdekes arány, hozzáértő tenyésztőknél is megesik, hogy pusztul el kiskutya, de kicsit más arányban, nem 9-ből 6!!!

Gratulálok, szép munka volt! Ezért aztán megérte szerencsétlen szukádnak átélni az "anyaság örömét"!

2011. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 retrospektive ***** válasza:
0%
Szép neved van kutyacsonkító. Még egyszer megkérdezem, mikor döglesz már meg? Ha ma tennéd, már az is késő lenne. Egyébiránt, hogy a balesetben elpusztult kölykökön viccelődsz, jól mutatja a személyiségzavaros beteg agyad működését. "leszívták az anyát"?? Miért, ne szoptasson? Te idióta. Az ilyen tirpákföldi pszichopatáknak kéne szobrot emelni , arrafelé, amerre laksz.
2011. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 retrospektive ***** válasza:
0%

Tisztelt Modi, bocs az OFF-ért, de láthatod, nem én kezdtem.Személyes érintettség miatt válaszolnom kellett.


Kedves kérdező! Most megjelent Juhász Katalin tollából egy minden ismeretet tartalmazó könyv a Bassetekről, érdemes megvenni.

[link]

2011. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim válasza:

Szégyelljétek magatokat mindannyian.

Tudtommal azért hozták létre ezt az oldalt, hogy az ember segítséget kérhessen, ti meg mint az ,,állatok" (akikre amúgy nem is igaz ez a ,,mondás") úgy viselkedtek.

Egy normális kérdésre miért nem lehet normális választ adni?


A kérdező fele:

Sajnos én nem vagyok tájékozott ezekben az ügyekben, de remélem sikerrel jártatok!

2017. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!