Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen ostoba a legtöbb...

Miért ilyen ostoba a legtöbb ember?

Figyelt kérdés

Komolyan, én már legszívesebben egy világvégét látnék..

Nem egy, nem kettő ismerősöm osztja állandóan, hogy 4-5 hetes kutyák keresnek gazdát, már egyedül esznek, vigyétek..Miért nem lehet ivartalanítani azt a szerencsétlen szuka kutyát? Miért kell 8 hetes koruk előtt örökbeadni, chip,oltás,féregírtás nélkül?

És a többi ember miért veszi meg?

Hát nem fogják fel, hogy a menhelyek zsúfoltságig vannak kutyákkal, kortól,nemtől, fajtától függetlenül?

Annyi embernek prédikálok, mutatok interneten mindent, (mármint ismerőseimnek), és nem, nem fogják fel...és sajnos a gyerekeiknek is a rossz példát mutatják..:(


2014. okt. 29. 13:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
61%
Neked elmentek otthonról? :)
2014. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nem most kezdtem az állatvédelmet, amíg a suliba az osztálytársaim a macskát a falhoz vágták, én a menhelyen segítettem. Amíg mások hetente többször lerészegedtek, (én csak heti 1x:-D), én sérült állatokat mentettem. Annyi, de annyi példát mutattam az embereknek, volt, hogy meg is siratták a szaporítós kutyát, majd utána ők is szaporítós kutyát vettek, természetesen vele született rendellenességgel.

egyébként én nem tenném kötelezővé az ivartalanítást, csak ne legyen felesleges szaporulat, akkor legyen szaporulat, ha tényleg kell 8embernek kutya, abból is inkább keverék, azok általában erősebbek a szaporítósnál, fogják fel az emberek, hogy lelke van az állatnak, és életük végéig ne dobják ki a kutyát. (mármint a kutya élete végéig).

Pont.

Én ezzel boldog lennék..

2014. okt. 30. 21:53
 23/23 anonim válasza:
kútba mindet
2016. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!