Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért gondolja nagyon sok...

Miért gondolja nagyon sok ember ezeket a csivavákról?

Figyelt kérdés
Miért gondolják azt,hogy buta, elkényeztetett, kizárólag csakis plázacica lehet a gazdája... Sajnos nagyon sokszor tapasztalom ezt... ( nincs csivavám)
2010. jan. 26. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

mert pl.:paris hiltonnak is van csivavája és hát az ő kutyáji is elvannak kényesztetve,stb..

+még azért is mert valaki elkezdte ezt a hülyeséget,és sokan folytatták...nem néznek utána a fajtának...

(nekem sincs csivavám:) )

2010. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
egy ilyet még egy macska is megöl ... tehetetlen kutya
2010. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Attól,hogy kicsi szerintem még nem kellene semmibe nézni. Egyik osztálytársamnak van 2 csivavája nincsenek elkényeztetve, normálisan vannak tanítva... Nem ugrálnak fel az ágyra. Azt mondod neki hogy leülsz az leül és ott marad mig az osztálytársam azt nem mondja hogy gyere ide... sokan alábecsülik a képességeit...Régen én is lebecsültem de mióta találkoztam velük megváltozott a véleményem..:)
2010. jan. 26. 14:56
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Mert rengeteg ember beszűkült látókörű, sok az alaptalan előítélet, és mindenki csak fújja a maga hülyeségét. Mert szerintük centikben kell mérni egy kutyát. Amelyik X centi alatt van, az már nem is kutya az ilyenek szerint. Szerintem a csivava a legédibb kutyus (nekem legalábbis), én nagyon szeretem!
2010. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Hát igazad van egy 20cm-s kutya nem kutya :D és a csivava csúnya is bleah sokkal de sokkal szebb egy ilyen kutya: [link]
2010. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a csivava buta, ismerek többet, rondák, de iszonyatosan, inkább macska mint kutya, nálam a kutxya egy közé snacinál keződik...kis látörlő,nyalis kutya a csivike...meg a bischonak, meg a mopsz, meg minden ilyen semmi....
2010. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Relatív, kinek mi a szép. Aki igazán szereti a kutyákat, annak mindegy, hogy skót juhász, vagy az út széléről összeszedett csapzott keverék. És nem is gondolkodik ilyenen, hogy szép, vagy kicsi, ilyen-olyan.
2010. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Aki bármelyik fajtát kezdi fikázni, vajon igazán szereti a kutyákat? Elgondolkodtató. Mondom kedves Kérdező, gyűlnek a beszűkült látókörűek...
2010. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Szia,nekem csivaváim vannak,rádásul 2 is.Igenis könnyen tanithatóak és a közhiedelemmel szemben nem vicsorgós kutyák.Élénk,temperamentumos kutyus.Szerintem sokak a méreténél fogva szóólják le,meg azért mert tudatlanok és nem ismerik a fajtát..
2010. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Talán azért mert ezt látják! A sok sztárnak ott ül a kezén, ha megyünk sétálni örjöng a kerítésnél és kijön és rátámad a kutyáimra akik egy fogással kinyírnák... Nem kell ezen szépíteni, nagyon kevés ember van aki normálisan nevel egy ilyen kicsi kutyát! Elmegyek egy kutyaiskolába, vagy versenyre, hát mennyi yorkit, vagy csivavát lát az ember? Talán ha több ember kezelné őket normálisan akkor jobb lenne róla a kép!

Arról már ne is beszéljün hogy nem természetes kutya, ilyen kicsi "dolgot" a természet nem alkot magától és a fejemet teszem rá hogy a kutyának nem jó hogy ilyen kicsi (láds vannak a cickányok akik nagyon kicsik épp ezért felfokozott életet élnek és ha nem akarnak meghalni akkor állandóan enniük kell és persze nem is élnek olyan sokáig, na ehhez tudnám hasonlítani a mini kutyákat, nem jó ez nekik). És nem szép kutya, nekem nem tetszik, túl kicsi, így nem elég erős épp ezért őrzésben sem lenne jó (ami nekem nagyon fontos), dülled a szeme, mondjuk ő legalább arányos a teste többi részéhez. Ez van. Nekem nem kéne ilyen kutya és amíg 100-ból 98-at nem kezelnek normálisan addig furcsa szemmel fogok rájuk nézni, és attól mert nem minden kutya tetszik még igazán szeretem őket, csak otthonra nem kéne.

2010. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!