Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért gondolja nagyon sok...

Miért gondolja nagyon sok ember ezeket a csivavákról?

Figyelt kérdés
Miért gondolják azt,hogy buta, elkényeztetett, kizárólag csakis plázacica lehet a gazdája... Sajnos nagyon sokszor tapasztalom ezt... ( nincs csivavám)
2010. jan. 26. 14:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

Mire jó egy csivava???

Egy kutyának kell lenni funkciójának, mert akik lakásban tartják 'csak mert szeretik' azoknak vagy egy ilyen kaluberű kis vackuk van ami tényleg oda való (hisz másra nem jó) vagy egy rendes kutyára vágytak, de annak meg többet ártanak vele mintha otthagyták volna ahonnan vették. Nekem is van 2 ismerősöm csivavával... Beszűkült panellakók, öltöztetik a kis elemes dögüket, a tányérjukból esznek, stb. És tényleg plázacicák és olajozott testű kanjaik ők is :D Na ezért gondoljuk ezt legtöbben. Mert legtöbbször tényleg ilyenek tartják.

2010. jan. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még egy dolog: mindig is voltak állataim, kutyák, macskák, lovak, hörik, halak, tehát tényleg szeretem az állatokat és felháborít, ha bántják őket. Épp ezért gondolom, hogy bántás az is, ha kis lakásban tartják őket vagy a szeretetre hivatkozva felhízlalják vagy cipelik őket jobbra-balra... Ők önzőek, nem a kutya/macska érdekeit nézik, hanem hogy a maguk szeretetigényét elégítsék ki. Mert egy állat még így is feltétel nélkül szeret, ha közben szenved.
2010. jan. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ja tényleg így van legtöbbször ilyenek tartják túl nyomó részben az ekkora ilyesféle kutyákat, akkor már mindegy lenne ha macskájuk lenne ami dorombol is :D
2010. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
mert egyszer megugatott egy engem mert ránéztem és a barátnőmet megharapta pedig csak elment mellette és nem is szép tanítani is alig lehet mert arra van kitenyésztve hogy kényesztetni lehessen
2010. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
az olyan ember aki útálja a csivavákat nem szereti az állatokat.Ja és nekem van és nagyon szretem és akinek nincs az ne kritizálja
2010. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolják ezeket a csivavákról mert a bekébzeld elkényeztetett embereknek van de sztem ez csak hazugság mert nem mindenki ilyen .....Attól hogy egy embernek mindene megvan nem bizti hogy elkényeztetett
2010. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ugyan azért amiért a beagle hülye makacs kutya

mindenki azt mondja pedig nelkem 2 beaglem van és egyik se hülye és nem is makacs

a csivavára meg azért ahogy tartják pl.én is életemben egyszer láttam csivavát sétálni látni mert mindenki az ölébe 'sétáltatja',és egyszer meg is támadta egy a kutyámat

nem ismerem a fajtát így nem ítélkezek de kívülről télleg olyan ,de persze lehet hogy a gazdik a hibásak mint a beaglenél

2010. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Na idefigyeljen mindenki aki fikázta a csivavát!

Ha csak másnak van és nektek nincs vagy csak képeken láttátok akkor miért csúfoljátok!

Ti vagytok az emberiség szégyenei!

A csivava egy nagyon aranyos szép kiskutya aki nagyon okos is! Am meg a csivava csak akkor harap ha nem vagy jó ember!

2011. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!