Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hete vettem egy fajtiszta...

2 hete vettem egy fajtiszta labrador kölyköt, de megbántam hogyan vihetem vissza a kennelbe?

Figyelt kérdés

Fojton odakaksizik a szoba közepére, elegem van belőle.

Hogyan vihetem vissza a kennelbe ahonnan vettem, ennek mi az útja?

Tapasztalat?



2014. nov. 4. 16:01
1 2 3 4
 11/33 sippara ***** válasza:
87%
Ez egy kiváló lecke volt akkor, se kutyát, se macskát, se hörcsögöt, se halat, se egeret, de főleg ne gyereket, légyszi. SOHA.
2014. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%
Le kell vinni két óránként, hogy elvégezze a dolgát. Ha lent végzi el, megdicséred, ha a lakásban, takarítasz anélkül, hogy bántanád! És mindezt úgy kell intézned, hogy ne egyen fel semmit, és ne találkozzon más kutyákkal, mert gondolom nincs meg minden oltása... mennyi idős?
2014. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
sippara már ne haragudj de ki vagy te hogy mások fölött itélkezz? itt osztod az eszt mint egy okostolyás.
2014. nov. 4. 16:16
 14/33 A kérdező kommentje:
11 hetes
2014. nov. 4. 16:16
 15/33 sippara ***** válasza:
91%
Neked kicsiszívem nem kutya, meg pár kell, pláne nem báránybőr szőnyeg, hanem leginkább az általános iskola első és második osztálya, így első körben.
2014. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
91%

Óránként vidd ki/le. Ha pisilt kint, dícsérd meg. Előbb- utóbb majd jelezni fog, hogy "menni kell".

Plusz ott a kutya pelenka.

Figyeld a kutyát, mint héja az egeret. Mikor gugol/emeli a lábát, tedd alá a pelust. Sok idő és türelem kell hozzá.

2014. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom, kérdező!


Majdnem két kaptam egy keverék kölyökkutyát. Oltásai nem voltak (ha szaporítótól vetted, nyilván a tiédnek sincsenek, bár az enyém nem onnan van), vagyis dupla idő szobafogság.

Nekünk volt annyi eszünk, hogy első körben, még a kutya megérkezése előtt felszedtük az összes szőnyeget azokban a helyiségekben, ahova bemehet.

És képzeld, most úgy kb. 2-3 óránként takarítunk! Nem halunk ám bele! A kutyát TANÍTANI kell, és vinni rendszeresen sétálni, mert csak úgy tanulja meg! Te viszed sétálni?

2014. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
96%

Kamu.

Idegesítően sötét minden hozzászólása. Gyanúsan nagy helyesírási hibákat ejt.

Ugye ennyire tragikusan katasztrofális ember nem létezik?

2014. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
0%

Drágaságom,abban biztos lehetsz hogy nem eszik vissza:)

én biztos nem venném vissza. pénztártól távozás után reklamációt nem fogadunk el.

nekem is van egy szobakutyám,és mindig az ajtóban végzi el a dolgát,a saját eszétől,pedig senki nem tanította rá...fogsz egy rongyot és leteríted egy részre,rárakod a kaksiját és várod a csodát,hogy látja az előzőt és most is oda fog piszkítani a rongyra. nálam bevált ! (Y) :)

ha meg néha néha besuszan a szobába egy kis kaki akkor megfogod wc papírral és kidobod a wc.-be :) nem nagy ördöngőség,menni fog...egy idő után hozzászoksz:)

2014. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 KGabi0000 ***** válasza:
100%
Nézdd: Beirtam a Google-ba,kutya szobatisztaságra szoktatása és tessék: [link]
2014. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!